Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30

 Dzisiaj przeczytano
 60159 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z IE - nie wyświetla części obrazków na witrynach , Anitka-Redakcja 4/05/04 21:23
Jak wyżej... przy ładowaniu jakiejkolwiek strony bardzo często nie wyświetla się część obrazków danej strony - zamiast nich mam znane Wam urocze, czerwone krzyżyki (np. na TPC czasem "wcina" kawałki ramek oraz ikonki komentarzy lub "drukuj"). Dopiero po klinknięciu "pokaż obraz" się otwierają normalnie... Czy ktoś już się z czymś takim spotkał i wie ki czort?

Czy to problem samej przeglądarki czy może cuś w Windowsie (korzystam z XP prof.). Czy przegrzebanie rejestrów coś pomoże?

Z góry baaaaaaardzo dziękuję za wszelką pomoc!

Pozdroowki :-)

-- Anitka --

  1. mam to samo.. , CAREK13 4/05/04 21:33
    pod MyIE2, pytalem kiedys i koledzy powiedzieli mi ze im sie tez zdaza, wiec niby jakis bug w sofcie

    1. ale mi się to "zdarza" bardzo często... , Anitka-Redakcja 4/05/04 21:48
      ... w zasadzie co drugie załadowanie jakiejkolwiek stronki i tak już od jakiegoś miesiąca.... wcześniej nie miałam takich bugów. ..

      -- Anitka --

      1. mnie rowniez... , CAREK13 4/05/04 22:13
        moze czas zmienic przegladarke ;)

  2. ale o co chodzi z tym 'drukuj' , Tummi 4/05/04 22:57
    ??? Bo nie widze takiej opcji na boardzie :(

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. dobrze (nie)widzisz :) , Kenny 5/05/04 10:45
      bo jest w Newsach

      .:Pozdrowienia:.

  3. To samo mam... , Green 4/05/04 23:45
    ...w Operze przy włączonym Kerio Firewall, prawdopodobnie trzeba odpowiednio skonfigurować.

    GG 3472149

    1. może i kerio... , Anitka-Redakcja 5/05/04 15:48
      ja mam tę wersję 2.1.5, a ty?

      -- Anitka --

      1. 4.0.10 , Green 6/05/04 20:18
        Spróbuj czy przy wyłączonym masz problemy.

        GG 3472149

        1. niestety , Anitka-Redakcja 6/05/04 21:00
          bez zmian z wylaczonym Kerio....

          -- Anitka --

  4. A nie masz problemów z łączem? , zartie 5/05/04 08:25
    U mnie coś takiego się dzieje jak net zaczyna żabkować.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  5. Re: , Kool@ 5/05/04 11:35
    A jakie masz ustawienia serwera proxy?

    Mialem takie cos, ale o ile dobrze pamietam to u mnie pojawilo sie to po zainstalowaniu IE 6 -nie pamietam czy (i jak) udalo mi sie to rozwiazac bo jakies pol roku temu robilem reinstal Windy i teraz jade na IE 5.0.

    pozdr.

    ...

    1. Re:[2] , Kool@ 5/05/04 13:38
      Hmm... cos mi swita ze winny byl GetRight -mialem zainstalowana jakas stara wersje -teraz od pol roku nie mam zadnej.

      pozdr.

      ...

      1. proxy nie mam wcale... , Anitka-Redakcja 5/05/04 15:47
        ...Getrighta wywaliłam już jakiś czas temu... ja już nie wiem co :)

        -- Anitka --

  6. a macie moze , radas 5/05/04 13:32
    dap zainstalowanego? albo mieliscie ja mialem to po tym

    1. może i kiedyś miałam... , Anitka-Redakcja 5/05/04 15:49
      ...skleroza, psia kość - nie pamiętam :)

      -- Anitka --

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL