Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 12:36
 » bajbusek 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44

 Dzisiaj przeczytano
 66833 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Migające divx - jak to naprawić. , Coyote 4/05/04 23:38
Witam.

Mam problem z niektórymi filmami. Polega on na tym, że w niektórych filmach zakodowanych XVidem obraz mi miga. To na przykład "Zmruż oczy", "Pół Serio" czy "Nawiedzony Dwór". Czasem też zdarza mi się, że w innych filmach obraz mi na chwile zmienia się na czarny i dopiero kliknięcie na nim poprawia sprawę. Z tym znikającym obrazem to kwestia zaczęła być aktualna gdy zmieniłem All Playera na najnowszą wersję i zaktualizowałem w nim kodeki, a tamtą z miganiem miałem także wcześniej.

Może to wszystko kwestia kodeków? Do tej pory miałem zainstalowane DShow Pack, ale już nie jest uaktualniany (przynajmniej ja nie znalazłem nic nowego). Może poradzicie mi inne kodeki, których mógłbym spróbować? Ew. także nowy program do odtwarzania. Liczę na Waszą pomoc i propozycje.

Z góry dzięki i pozdrawiam
Coyote

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

  1. Divx czy Xvid? w all playerze , el chupa 5/05/04 02:42
    obraz czasem stabilizuje sie po wciśnięciu stop i ponownym playu. Robiłeś live update w nim? często pomaga. A kodeki musisz sam wypróbować jaki pack najlepiej bedzie Ci się sprawował. Do xvida ostatnio wrzuciłem XviD-1.0-RC3(podobno dekoduje mpeg4) i wsio chodzi. Alternatywne używane przeze mnie oprócz Alla:
    BSPlayer
    Bestplayer
    VPlayer

    *homo homini lupus est*

  2. problem juz byl poruszany , bajbusek 5/05/04 10:39
    i wtedy opisalem co trzeba zrobic - drugi raz mi sie nie chce - ARCHIWUM

  3. a czy mógłbyś... , Coyote 5/05/04 10:49
    ...mi podać jakiś tytuł wypowiedzi z tego posta, bo nie mogę znaleźć... Pozdrówka

    Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

    >>GG 1650565<<

    1. wypiepsz "ptaszka" , bajbusek 5/05/04 13:04
      przy opcji XVID w DSHOWPACK.... to wina XVIDA z DSHOWa...

      1. rzeczywiście... , Coyote 5/05/04 16:34
        ...super, wielkie dzięki! Sorki za zmuszenie Cię do powtarzania Twojej wiedzy! :)

        Pozdrawiam!

        Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

        >>GG 1650565<<

        1. no problemo , bajbusek 9/05/04 11:00
          gringo :))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL