Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bajbusek 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43

 Dzisiaj przeczytano
 66818 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cholery już dostaję, monitor mi przygasa... , pachura 4/05/04 23:43
Cholery już dostaję! Co pewien czas monitor gaśnie mi na jakąś sekundę, po czym wraca do normy i można dalej pracować. Dzieje się tak przy normalnym oglądaniu stronek, edytowaniu tekstu - nie w grach 3D.

Dziwne to zjawisko zaczęło mnie nękać od kiedy zmieniłem starego Radeona na GFX5700; jednocześnie zmieniłem też trochę ustawienia BIOS-u (AGP FastWrite) i przetasowałem karty w slotach PCI.

Mam najnowsze sterowniki, DirectX 9.0b, patche, service packi etc. Nie mam włączonego żadnego oszczędzania energii ani wygaszaczy. Monitor jest raczej OK, bo wcześniej nic takiego się nie działo.

Kto mnie poratuje?

System: Win2000, monitor SyncMaster 757DFX, GFX5700, płyta ABIT KX7-333.

  1. Ja poratuje dam Ci mojego Radka a ty swoja :))) , Emios 5/05/04 00:03
    A tak powazie to odinstaluj sterowiki od karty i spubuj na standardowej karcie. Moze pomoze jesli tak to problem w sterach lub puzniejszych ustawieniach

  2. Witaj w klubie , maciusk 5/05/04 00:10
    Nie tylko ty to masz. Niedawno była na ten temat dyskusja na boardzie ale doszliśmy do żadnych konkretnych wniosków. Rozbieżność sprzętu jak i hipotez była spora ;)

    MSI 683dx

  3. Mój staruszek tak miał i przez jakiś czas i , Gizmo9 5/05/04 09:00
    kiedyś monitor po przygaśnięciu już nie powrócił :( Ale to był "wiekowy" Samsung.

    MTG Fanatic

  4. stawiam na powielacz , bajbusek 5/05/04 09:18
    w monitorze - nie znasz dnia ani nocy... koledze tak odszedl CTX do krainy wiecznych obrazow - po prostu po ktoryms tam pstryknieciu juz sie nie lwaczyl - cena powielacza = cena 3 letniego monitora tego typu :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL