Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 12:36
 » bajbusek 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44

 Dzisiaj przeczytano
 66839 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Odzyskiwanie partycji , Taero 5/05/04 08:59
Mam problem - miałem 2 dyski twarde podł±czone do kompa, fdiskiem usuwałem partycję z drugiego dysku,po czym tworzyłem now±... A tu się okazało, że zmiany zaczły na obu dyskach - na pierwszym straciłem wszystkie dyski logiczne (FAT32 i NTFS)... Została tylko partycja podstawowa z systemem. W jaki sposób mogę odzyskać dane z usuniętych partycji ??

Taero

  1. ja zawsze używam , masta killa yoshi 5/05/04 10:12
    getdataback - http://www.runtime.org/gdb.htm
    ale może spróbuj też tego http://www.cgsecurity.org/index.html?testdisk.html

    born to emerge

  2. Kiedy¶ odzyskiwałem dane programem PC Inspector File Recovery v3.0 , Majster 13/05/04 08:43
    Dane odzyskiwałem z dysku Barracuda 4 80 GB - i udało się.
    Mój brat cioteczny pokiełbasił sobie z partycjami przez program Z Boot. Z 3 różnych partycji zrobiły mu się 2 po 24 GB i wszystko (mniej więcej) się zduplikowało na każdej z nich. Reszty wogóle nie było.

    Najpierw z moim bratem utworzyli¶my Particion Magiciem v8.0 - mniej więcej - takiego samego rozmiaru partycje jak były oryginalnie. I zaczęli¶my odzyskiwać wg opcji Drives - no i nie poszło dobrze. Potem zaczęli¶my odzyskiwać dane jeszcze inaczej - też nic z tego.

    Dopiero wpadłem na pomy¶ł żeby utworzyć całkowity rozmiar partycji na całym dysku - i tak zrobili¶my. Utworzyli¶my Partition Magiciem v8.0 całe blisko 80 GB - i zaczęli¶my odzyskiwać dane - ale już według opcji Data !!

    No i odzyskali¶my WSZYSTKO !!!
    Wszystkie dane odzyskali¶my - i te na których mojemu bratu zależało - wszystkie były dobre !!

    Tak więc polecam program PC Inspector File Recovery v3.0
    Osobi¶cie uważam że to dobry program.

    Pozdrawiam.

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL