Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bajbusek 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43

 Dzisiaj przeczytano
 66805 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gadu-Gadu - nie moge dziada zainstalować..... , marcino 5/05/04 10:25
postawiłem wczoraj windowsa (fckgw-....), poinstalowałem sobie wszystkie programy, zabrałem sie za g-g i zonk! po intalacji wyskakuje błąd systemu spowodowany przez gg.exe - próbowałem różnych wersji i zawsze tak samo. co to moze byc? dziwne bo skype tez wariuje - wszyscy znajomi są niedostępni, tlen co minute sie wyłącza i musze go ponownie uruchamiać. zaraz mnie szlag trafi.
wirusów nie mam chyba zadnych, jak wyłącze firewall`a to jest tak samo. pomóżcie bo zbankrutuje na telefonach do znajomych...

pozdrawiam - marcino

  1. zainstaluj , HuDD.ini 5/05/04 10:29
    SP1

    v^v^v^v^v^..........^v^v^v^v^v

    1. właśnie chciałem.... , marcino 5/05/04 10:31
      zainstalowac ale cos poszło nie tak ze zmianą kodu i sie system wysypał a teraz nie mam zamiaru tego przerabiać ponownie. chociaż moze bede musiał?

      marcino

  2. hmm , Quest 5/05/04 14:38
    moze pamieci nie wyrabiaja?
    kombinowales coz z nimi? podkrecales procka?

  3. ja też tak miałem i ... , Kedzior 5/05/04 20:54
    ... rozwiązałem to w ten sposób, że wywaliłem mój profil z ustawień gg w xp w documents and settings, w ogóle czesto tak mam ze nawet u znajomych moj profil, numer pierdoli całe gg ze trzeba jeszcze raz zainstalowac, sproboj zrobic nowy numer jak zainstalujesz od nowa a nie podawac swoj, ale przed tym wywal wszystkie profile - mi zadzialalo

    pufff

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL