Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19

 Dzisiaj przeczytano
 80697 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

realtek wireless 8180 - sila sygnalu ? , marocco 6/05/04 12:24
czesc nie wiem czy takie pytania byly ale warto sprobowac ...
1. Otoż jak polepszyc sile sygnalu ??
2. czy ta karta bedzie bez progblemow chodzic na Linuxie ?
thx z gory za odpowiedz ....

P4 2,8 HT, 512 DDR dual 400, Gigabyte :P
Liteon1213S, LG16x , Samsung 120 GB
SATA, 400 W :P

  1. a wiec , Morgoth 7/05/04 09:42
    ad 1) z polepszeniem sily sygnalu jeszcze sobie nie poradzilem. Cos mi sie wydaje, ze jedynym rozwiazaniem bylaby mniejsza odleglosc miedzy sieciowkami, a tego niestety nie jestem w stanie zrobic:(. Ewentualnie moglaby pomoc lepsza antena, ale to tylko przypuszzenia.

    ad 2) z wlasnego doswiadczenia wiem, ze z powodu sterownikow nie da sie jej uruchomic na Debianie i jego pochodnych. Dziala natomiast w Mandrake'u, Red Hacie (a co za tym idzie takze w Auroksie). Innych dystrybujcji nie probowalem.

    Jesli masz jeszcze jakies pytania to wal smialo, postaram sie pomoc

  2. jeszcze jedno , Morgoth 7/05/04 09:45
    Sytuacja z Debianem podobno sie poprawila wraz z wejsciem jajka 2.6, ale moga byc to tylko plotki, ktorych nie jestem w stanie potwierdzic. Na razie nie szykuje sie na zmiane dystrybucji, a juz na pewno nie na Debiana:) wiec bedziesz musial poszukac pewnych informacji na necie, np na linux.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL