Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:31
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87662 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Americas Army...jak wyladowac w kolku? , tecep 6/05/04 22:18
Chodzi mi o trening spadochronowy, nie moge wyladowac w tym kolku. Caly czas laduje zaraz przed nim. Jak wcisne W to on szybciej spada a nie leci do przodu, a jak wscisne S to nie ma rzadnej zauwazalnej reakcji. Jak to zrobic?

taaaaaaaaa.....

  1. ja skakałem ze 30 razy zanim trafiłem, więc ... powodzenia :] , pirat 6/05/04 22:37
    szczerze powiem, że nie znamjakiegoś skutecznego lekarstwa, trzeba to poprostu wyczuć, skacząc ileś tam razy pod rząd, za którymś razem napewno się uda...

    ja tez na początku myślałem, że to jest niemożliwe ;)

    a tak apropo, ile punktów wystrzelałeś w teście markenship?

    odczepta się od mojego podpisu ;)

    1. Hmm, jesli dobrze pamietam.. , tecep 6/05/04 23:22
      to bylo to cos zaraz powyzej 30.Chyba 31:)

      taaaaaaaaa.....

  2. mi sie udalo za drugim razem , koral 6/05/04 23:06
    i potem juz w zasadzie za kazdym lepiej badz gorzej- jest jedno ale- zupelnie nie pamietam jak tego dokonywalem, bo bylo to z rok temu,a nie gram w AAO :)
    ...ten glos dokladnie mowi co i jak..na zmiane musisz naciskac,albo cos takiego... na poczatku patrz sie w dol i napieraj na kolko, a w czasie ladowanie chyba trzeba patrzec w przod..albo po skosie... eeehh, nie wiieeemm. ale da sie calkiem latwo:)
    powodzenia

  3. a wiec , yeger 7/05/04 07:06
    na samym poczatku mozesz potrzymac w i pozniej tylko leciec z kursorem na kolko. W 8/10 przypadkach dolecisz do kolka.
    Jak Ci gra nie chce zaliczyc tego treningu to raczej wina jest w tym, ze za twardo ladujesz.

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    1. Laduje dobrze... , tecep 7/05/04 07:32
      tyle ze troche daleko od kola:)

      taaaaaaaaa.....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL