Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » Sherif 16:04
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04

 Dzisiaj przeczytano
 87596 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znikajace mp3? Co sie dzieje?? , JAROSZ123 6/05/04 22:20
własnie właczyłem kompa i chciałem posłuchac muzy a tu puste foldery zadnego pliku mp3 co sie dzieje?U kumpla to samo.Wirus?? POMOCY!

  1. zobacz , Xavier 6/05/04 22:30
    czy nie sa poukrywane i przeskanuj kompa

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    1. Antywirek nic nie wykrywa , JAROSZ123 6/05/04 22:32
      i nie sa poukrywane, poprostu wcieło je! :(

  2. może , marojp 6/05/04 22:30
    zaiks skasował za nie uiszczenie tantiem :)

  3. hmm , Czarek 6/05/04 22:32
    pewnie RIAA was w koncu namierzyla

  4. czary-mary , zorg 6/05/04 22:43
    ale musicie miec balagan z tym kolega, w kompach

    salsa merenqe bachata

  5. ... też tak kiedyś miałem... , ian 7/05/04 00:34
    mam oryginał F1 2002, a że jest to dla mnie zbyt cenny sim to by go oszczędzać i nie używać "zakupiłem" do niego NoCD. Paczuję a tu d00pa, potem jeszcze ze dwa razy i dalej mój simek woła o płytę. W międzyczasie zaczęły się opisane przez ciebie znikawki. Nim się zorientowałem co to ścierwo wyczynia miałem już opróżnione foldery z mp3, zdjęciami rodzinnymi i jeszcze, jeszcze... ciekawe, że zaczęły znikać pliki z folderu windy - oczywiście... REINSTALKA. Od tamtej pory jeśli coś z kiosku to tylko prasa i fajeczki. Taka moja sugestia - ot sprytny wirusik dla nieostrożnych - POZDRAWIAM

    ...szukam pracy lżejszej od spania...

  6. no coż, wirek lub pad dysku , Master/Pentium 7/05/04 07:17
    sprawdzić hdd kable i RAM. Ale jeśli to samo jest u kumpla to najwyrażniej wirek. Z typu znisz i zniknij ;).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL