Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51211 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] do adminów - odnośnie sond na stronie głównej tpc , McKania 7/05/04 23:40
mogę spytać, po co jest opcja \'nie mam zdania\' ?

bo się tak zastanawiam....

config: skóra, fura i coreDuo ;)

  1. i odnośnie "reklam" , Chrisu 7/05/04 23:59
    czy mi się zdaje czy i na TPC pojawiła się zmora reklampwa?? (pop-upy)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. jedno z dwóch , McKania 8/05/04 00:03
      albo Ci się zdaje albo używasz burackiej przeglądarki :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. pop-upy nie mają z nami nic a nic wspólnego... , Anitka-Redakcja 8/05/04 09:10
        ...jakieś "badziewie" się podpięło :-/ Niestety... spróbuję, może cuś da się zawalczyć, żeby z nas zleżli, choć szanse powodzenia nikłe.... :((

        -- Anitka --

        1. tak, ciężka sprawa. z turystypolskiego udało mnie się wychrzanić te zarazy , Maverick 8/05/04 10:10
          i widzę, że Was też złapało

        2. a te z Gemiusa to kiszka i tak będą , Maverick 8/05/04 10:13
          :((

          1. no niestety , Anitka-Redakcja 8/05/04 11:10
            to jest troszkę poza nami... :(

            -- Anitka --

  2. hmm , akustyk 8/05/04 00:07
    kiedys na amerykanskim portalu poswieconym NHL widzialem ankiete:

    Who is going to win the series:
    Sens in 7
    Sens in 6
    Leafs in 6
    Leafs in 7
    other

    dodam, ze chodzilo o play-off, gdzie grane jest do 4 zwyciestw (a wiec maksymalnie 7 meczow) i bylo juz po 5 meczu przy stanie serii 3-2. z czego latwo mozna wywnioskowac, ze musiala zajsc ktoras z poczatkowych 4 opcji.

    a co najciekawsze, na opcje other zaglosowalo okolo 4% internautow.

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. sens==senators ? , McKania 8/05/04 00:17
      jw.

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. hmm , akustyk 8/05/04 00:37
        tak

        http://akustyk.magma-net.pl

    2. czy uważasz, że ta ankieta jest prawdziwa? TAK/NIE , muminisko 8/05/04 02:23
      czy masz własne zdanie? TAK/NIE

      Modern Battles Club - the best
      wargames club on the world
      http://www.grzes.czasem.robi.to

  3. odpowiedz... , DYD-Admin 8/05/04 09:30
    nie mam zdania = nie mam zdania w tej sprawie :-)

    popupy = to nie nasze, tylko lecą od Gemiusa, firmy, ktrora zbiera statystyki ze strony, stad popupy czasem wyskocza...

    -- DYD

    1. ja sie nie pytam o znaczenie, tylko 'po co? ' , McKania 8/05/04 09:57
      jw.

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. no to może po prostu... , XTC 8/05/04 10:08
        "przeczytałem recenzję, opis...
        jednak albo nie jest on dla mnie dostatecznym
        źródłem informacji albo mnie nie przekonał
        to żadnej z powyższych opcji..."

        więc > "nie mam zdania"

        /btw. nie pamiętam ale sam właśnie chyba tak zagłosowałem/

        Linux

        1. ok, w takim razie proponuje jeszcze opcje: , McKania 8/05/04 10:14
          "moze nie przy jedzeniu?"
          "teraz glowa mnie boli, potem sie zastanowie"
          "a co to jest nvidia?"

          ja bym wybrał "może nie przy jedzeniu", no ale że nie ma to nie mogłem:(

          config: skóra, fura i coreDuo ;)

          1. :P Twoje typy są do bani... , XTC 8/05/04 10:21
            bo pod kątem informacji "co sądzisz o ..."
            są jednobrzmiące... :) i to właśnie z "nie mam zdania" ...

            Linux

  4. A moze w ogole , krogulec 8/05/04 10:27
    warto by zmienic ta ankiete. Premiery obu kart juz sie odbyly i chyba wszyscy juz maja zdanie na ten temat. Moze na cos w rodzaju : Nvidia dala d... na calej liniii
    Karta NV wymiata
    Fajna karta ale niczym mnie nie zaskoczyli
    Ati dalo d...
    Fajna karta - wlasnie takiej odpowiedzi Ati sie spodziewalem
    Nowy Radek rozlozyl konkurencje
    Nie mam zdania :D

    1. albo zamiast 'nie mam zdania' , McKania 8/05/04 10:36
      'nie ma mnie przed kompem - po uslyszeniu sygnalu prosze zostawic wiadomosc'

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. czepłeś się i racji nie masz... , XTC 8/05/04 10:44
        a kolejne propozycje są coraz bardziej absurdalne... :]

        Linux

  5. Hmm... , DJopek 8/05/04 12:05
    Nie wiem o co Ci chodzi, ja akurat w tej ankiecie zaznaczyłem tą właśnie opcję ponieważ ostatnio jestem w tyle z kartami graficznymi i w sumie nie mam pojęcia co będzie z tym GF6800...

  6. a nie przyszlo ci do glowy akustyk , zorg 8/05/04 14:42
    ze ankieta byla zapodana przed rozpoczeciem meczy ?
    dlaczego z gory jestes zle nastawiony ?
    wiecej usmiechu zycze na codzien !!!

    salsa merenqe bachata

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL