Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10

 Dzisiaj przeczytano
 58249 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"Refresh" - wirus ? adware ? - HELP , captain-nemo 8/05/04 19:13
mam nadzieje ze tego topicu nie bylo, jesli tak to prosze o link, ja wyszukiwalem i nic nie znalazlem...

problem jest taki ze moja strona startowa zostala zmieniona na http://www.whatsfind.com/page.html [wyskakuje puste, biale okno z napisem \"Refresh\" a pozniej przekierowuje mnie do stron o tematyce mocno przyrodniczej - XXX] a ponadto w opcjach internetowych IE strona startowa zostala zablokowana [nie moge kliknac, okno jest niekatywne, nie moge jej edytowac]

probowalem wlaczyc \"regedita\" ale pojawia sie komunikat \"Edycja rejestru zostala wylaczona przez administratora sieci\" - i nawet nie wiem gdzie to mam wlaczyc spowrotem :/

dodam ze Norton Antyvirus 2004 nic nie znalazl, tak samo jak Ad-Aware 6.0 i Spybot - Search and Destroy - wszystkie na najnowszych update-ach...

HELP!

"..wszystko jest względne.." A.E.

  1. hmm... , gorky 8/05/04 19:20
    zapodaj jeszcze http://skaner.mks.com.pl i zobacz czy cos znajdzie.

  2. karambaaa :/ , captain-nemo 8/05/04 22:42
    RegClean tez nic nie pomogl, ale mks znalazl 2 rzeczy
    1. Trojan.Flooder.G w mirc.exe to akurat chyba pikus
    2.W95.CIH.1003 :((((((

    usunalem obydwa czy jeszcze mam cos zrobic dla bezpieczenstwa/poprawienia funkcjonalnosci kompa
    nie wiem jak naszkodzil CIH i czy to ma cos wspolnego z moim problemem z IE, help again ?

    "..wszystko jest względne.." A.E.

  3. no to , gorky 9/05/04 11:39
    przelec go jeszcze raz skanerem mks'a i raportuj czy jest juz czysty.

    ale wydaje mi sie ze bez reinstalki systemu ci sie nie obejdzie, nie wiadomo co tam jeszcze namieszaly.

    Jezeli nie masz oryginalnego NAV 2004 to raczej sciagnij i zainstaluj darmowego Avasta z www.avast.com - wazne zeby definicje wirusow byly jak najswiezsze.

    powodzenia :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL