Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10

 Dzisiaj przeczytano
 58248 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Przeczytajcie i osądzcie! naprawde warto. , siaraps 8/05/04 21:32
http://www.irak.pl/...zegoPolacyzabiliMundiego.htm

"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom

  1. różnice w audigy ES LS ZS , OzA 8/05/04 21:51
    witam

    proszę o krótką odpowiedź jakie są różnice pomiędzy kartami audigy (ver.1) w oznaczeniach ES LS ZS Czy jest to róznica w postaci wyposażenia tzn. dodatkowe kabelki, wzmacniacz lub panel sterowania czy może tak jak w przypadku Radeona SE, XT różnice w procesorze?

    dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  2. wybaczcie - PRZEPRASZAM , OzA 8/05/04 21:53
    ale mi się powaliło w tym kompie to nie ten wątek

    PRZEPRASZAM

    (admin proszę o usunięcie mojego POSTa)

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  3. SMUTNE ALE SZCZERA PRAWDA , tommal 8/05/04 23:15
    nic tylko

    Tom

  4. Dorabianie ideologi i filozofi do tragedi... , Seba78 9/05/04 00:30
    w moim odczuciu autor tego listu posługuje się śmiercią swojego rzekomego przyjaciela aby szerzyć swoje poglądy. Nie czuję się winnym śmierci "mudiego"!!! czy wy się czujecie winni jego śmierci? czy go zabiliście? smut i bzdet straszny! szczytna idea nie może być przykrywką do pisania takiego. czegoś. Współczuję jednak autorowi tego artykułu, bo widać, że Cierpi... a jak człowiek Cierpi to gotów obarczyć winą cały świat za swoje nieszcześcia...

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. mądre słowa , siaraps 9/05/04 00:43
      ciekawe to co napisałeś

      "dziś to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

    2. dokładnie , Auror 9/05/04 00:48
      zalatuje mi to jakąś brednią straszną. Wykorzystywanie tego faktu do szerzenia swoich poglądów na sytuacje społeczno-polityczną na świecie. Chociaż z niektórymi faktami muszę się zgodzić - np. z tym bombardowaniem irackich dziennikarzy tuż po rozpoczęciu wojny bo "nie informują tak jak należy" ...

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  5. to wszystko to bullshit. , Arlathan 9/05/04 09:10
    wystarczyło ze powiedział "Polacy zabili Mundiego".. aby utworzyla sie jego wlasna filozofia zycia i Polakow..

    -
    I Rock. Fact.

    1. oczywiscie.. , Arlathan 9/05/04 09:12
      z całym szacunkiem dla Mundiego, i z kondolencjami dla jego rodziny i cierpiących po nim jego bliskich.

      [']

      -
      I Rock. Fact.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL