Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 11203 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

flashowanie biosu mainboard a dyskietka startowa , blimek 10/05/04 20:09
kopijuje pliki biosu na dyskietke odpalam kompa ustawiam botoanie na dyskietke a komp pod dosem karze mi wyjac nieprawidłowy dysk .
Jak zrobić botowalna dyskietke z biosem ?

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. potrzebna Ci normalna dyskietka startowa , McKania 10/05/04 20:11
    a czy pliki od biosu będą na niej czy gdziekolwiek indziej to już mniejsza o to

    a same obrazy dyskietek tu:
    http://bootdisk.com/

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. zassaj z , J@rek 10/05/04 20:14
    bootdisk.com obraz dyskietki... skopiuj na dyskietke, dodaj pliki potrzebme do flashowania.... a najlepiej utworz z tej dyskietki bootCD z plikami potrzebnymi do flashowania. bezpieczniej i szybciej.

    a na dyskietce pstaraj sie zeby bylo jak najmniej sterownikow.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. dzieki panowie sporo mi pomogliście , blimek 10/05/04 21:09
    motałem sie z tym z połtora godziny :) Polecam sie na przyszłość

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  4. nie moze byc zwykła98 bo ma wadliwy plik io.sys , Glock19 10/05/04 22:21
    musi byc stworzona w dosie komendą format a:/s i wtedy sa tylko 4 pliki na dyskietce i wtedy mozna bez obaw flashowac

    1. od lat flashuje z dyskietki zrobionej , J@rek 11/05/04 08:10
      w 98... zadnych problemow.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  5. Ja flashowałem już wiele razy BIOS z dyskietki od Win Millennium. , Majster 13/05/04 07:35
    Ja flashowałem już wiele razy BIOS z dyskietki od Win Millennium - i wszytsko było za każdym razem OK.

    Najpierw wypakowałem pliki do folderu o nazwie "bios" na partycję C:\ i potem uruchamiałem kompa z dyskietki startowej z WinMe bez obsługi CD-Rom.
    I aktualizowałem BIOS.

    Zawsze aktualizowałem BIOSy do Abitów - bo z takimi płytami miałem do czynienia.

    Pozdrawiam...

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL