Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29900 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy monitor zaczyna się psuć? , Winter 13/05/04 23:24
Witam

ostatnio zauważyłem coś bardzo niepokojącego, szczególnie widać to na białym tle - widać jak jakby monitor nie mógł wyciągnąć 85 Hz, owszem jest dobrze, ale tak jakby podkręcał jasność obrazu i przy przypatrzeniu się jest to bardzo widoczne

chwilami jest nieco ciemniejsze, a po chwili widać jak się przypatrzy jak rozjaśnia i tak co chwila
podajcie mi jakieś programy, które mogłby mi pomóc w przetestowaniu sprzętowym monitora

nie wiem co robić, czy mówić staremu by w Anglii spróbował kupić monitor lub przesłał mi kasę i kupić tu
muszę przyznać, że od jakiegoś roku ten monitor (LG FLATRON 775FT") dziwnie się zachowuje, w grach jak biegne (np. CS) wygląda to jakby było widać klatkę po klatce, jakby monitor nie nadążał

klikne na GG i po chwili patrząc się dokładniej widzę jak bardzo szybko (dosłownie mniej niż sekunda) przewija się pasek na ekranie do odświeżenia obrazu pewnie

zresztą również od jakiegoś czasu ten monitor ma jakieś takie paski na ekranie, poniżej środka również na ciemnym tle widać nieco jaśniejszy pasek po przyglądnięciu się, widać to szczególnie w grach

nie wiem co mam robić, czy kineskop pada czy może cały monitor niedługo szlag trafi?

  1. sprawdz , Piapia 13/05/04 23:27
    jeszcze ustawienia monitora:
    -rozmagnesuj go
    -pobaw sie ustawieniem Moira

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  2. hmm , Winter 13/05/04 23:43
    - monitor sam przy starcie komputera się rozmagnesowywuje
    - moire na h i v mam ustawione na 0
    - purity na 65 (co to za opcja?)

  3. Jak masz gwatrancję to oddaj dziada. , sebtar 14/05/04 07:30
    A jak sięjuż skończyła to kończy się i monitor zapewne... Chociaż LG mają 3 lata więc chyba masz jeszcze to go reklamuj.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  4. A skąd wiesz, że to nie grafa? , segsag 14/05/04 07:33
    Ja miałem kiedyś, kiedyś SAVAGE 16MB i wyświetlała mi jakieś paski z lewej strony a przy przewijaniu scrolem obraz się mocno "rwał". Po zmianie na 32MB objawy ustąpiły.

    ...::: poznasz głupiego
    po czynach jego :::...

  5. hmm , Winter 14/05/04 15:40
    grafę mam nową - GF FX 5900XT

  6. a mam pytanie , Winter 14/05/04 19:09
    czy takie rozjaśnianie i odniżanie jasności przez monitor może być spowodowane maksymalnym podjaśnieniem przy korzystaniu z gier?

    p.s: monitor po gwarancji

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL