Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40

 Dzisiaj przeczytano
 33867 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opera 7.5 IE 6 POMOCY! , Jord 14/05/04 11:39
mam dosc zlozony problem wiec jesli ktos sie na tym zna prosze o dokladne wyjasnienie.

od czego zalezy czy strona wygasa czy nie po jakims czasie jesli np chcesz ja odswiezyc albo wrocic do niej (cofnij; back)?

Przyklad: loguje sie na moje konto pocztowe poprzez podanie loginu i hasla, sprawdzam zawartosc skrzynki i po zakonczeniu tej czynnosci wylogowywuje sie - do tego momentu wszystko ok. Teraz zaczyna sie problem - bedac juz na stronie po wylogowaniu sie z konta moge sobie bez problemu wrocic na konto (klikajac na cofnij;back) bez podawania hasla ani loginu. Taka sama sytuacja jest gdy jestem na swoim koncie pocztowym i klikam na Odświez. Co zrobic aby zablokowac mozliwosc powrotu na strone np. z zawartoscia mojej skrzynki pocztowej?

Sprawa dotyczy programu Opera 7.50. Program Internet Explorer 6 uniemozliwial mi powrot na skrzynke bez ponownego zalogowania sie?

Co trzeba zrobic???

Pozdrawiam Jord

Raz na wozie, raz nawozem.

  1. spokojnie z tymi wątkami , myszon 14/05/04 11:50
    mogles to w starym umieścic. A propo Opery to strona jest zapisywana na dysku i jesli wrócisz na twoje konto przyciskiem back i tak nie bedziesz nic mogl zrobic bo nie masz juz poprawnego klucza sesji. Da się to wylaczyc nie keszując stron z szyfrowanym polączeniem. Ale gdzie dokladnie to się robi to nie wiem. Poszukaj w plikach opera6.ini itp. lub pytaj na polskim forum Opery

    1. hmm , Jord 14/05/04 12:27
      to zmienia postac rzeczy ok dzieki ci bardzo

      Raz na wozie, raz nawozem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL