Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:41
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » cVas 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40

 Dzisiaj przeczytano
 39148 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT do ludzi z Krakowa... , Star Trek 14/05/04 17:34
Potrzebuje namiary na prywatne praktyki lekarskie 2 lekarek ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z Oddzialu Klinicznego Kliniki Okulistyki.Chodzi o Prof. dr hab. med. Marie Starzycka i Dr med. Bożene Romanowska-Dixon. Wiem, iz ta sprawa nie dotyczy sprzetu komp czy tez softu jednakze jest to praktycznie sprawa czyjegos zdrowia!!!Jesli ktos zna te namiary lub tez moglby to sprawdzic bede bardzo wdzieczny!!!Z gory BIG THX!!!

  1. priv , PZKrak! 14/05/04 18:18
    jak wyzej

    Pozdrowienia,
    PZ

  2. hmm ... , Yosarian 14/05/04 18:25
    nie wierzę żeby nie wiedzieli czy i gdzie prowadzi prywatną praktykę, może jak zadzwonisz a na pewno jak tam pójdziesz osobiście to namiary stosowne dostaniesz:

    Oddział Kliniczny Kliniki Okulistyki
    31-501 Kraków, ul. Kopernika 38
    Sekretariat Ordynatora:
    tel./fax (0-12) 421-42-30, 424-75-40
    Ordynator Oddziału Klinicznego: Prof. dr hab. med. Maria Starzycka

    a jak bys tej stronki nie znał to daje linka:
    http://www.su.krakow.pl/...i/okulistyka/zespol.htm
    Bożena Romanowska-Dixon też tam jest jako adiunkt

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    1. No ciezko tam pojsc... , Star Trek 14/05/04 19:39
      bo osoba, ktora tego potrzebuje jest w Gdansku...i byla w Krakowie na poczatku tygodnia i wrocila z niczym...stronke znalazlem, dzwonilismy ale nikt nie odbieral przez dluzszy czas... ale dzieki za checi i za pomoc ;) :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL