Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25

 Dzisiaj przeczytano
 47406 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie na benchmarku w konkursie -wyłożyłem się na obecnym _!help!_ , sonkowy 16/05/04 12:02
No i jak mi szło ok tak nagle taka bum, bo nie mam zielonego pojęcia o urządzeniach sieciowych, już niedługo kończy się ten konkurs i dobrze bo nerwy mi siadają ;)
Tymczasem czy ktoś o dużym sercu lub już posiadający 5900XT może podać odpwiedź na pyt. nr.5 dot. urządzeń sieciowych.
Z góry dzięki

  1. pomyśl , Darek K. 16/05/04 12:15
    jaka jest wspólny interfejs dla PC stacionarnego i notebooka. A jak nie wiesz to podpowiedź masz na górze strony - jest nim jeden z obrazków

    Everything that has a beginning has an end

    1. jaki jest , Darek K. 16/05/04 12:15
      a nie "jaka jest"

      Everything that has a beginning has an end

      1. a jak wygrasz , Darek K. 16/05/04 12:16
        a ja nie to oddajesz 50% nagrody

        Everything that has a beginning has an end

  2. Ja bym stawial na to cos co... , Yorg 16/05/04 12:20
    jest w gornym rzedzie TRZECIE od lewej (lub jak kto woli DRUGIE od prawej) bo wymienione jest w nagrodach pocieszenia jako USB WiFi LAN GN-WLBZ201

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  3. jak ja lubie , siarenka 16/05/04 12:37
    jak podaje sie odpowiedzi.
    To jest konkurs i o to chodzi, zeby niektorzy nie znali odpowiedzi.. Tak mi sie wydaje :)

    1. lub żeby prawidłowe odpowiedzi znał tylko zadający pytania ;) , Chrisu 16/05/04 23:34
      jak "u nas" ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. hmm , Czarek 16/05/04 13:11
    ja tam leje na taki "konkurs", w ktorym redakcja _wybiera_ zwyciezcow (cokolwiek to znaczy) - szkoda czasu!

    1. tez , Franz 16/05/04 17:44
      leje zwlaszcza ze kupowalem kiedys cos na lewo w ten sposob ze zosatlo rozlosowane fikcyjnie wiec wiem jak tam sie dzieje:P

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

      1. no to już wiemy kto wygra główną nagrodę , Carat 16/05/04 19:08
        w tym konkursie :P

  5. dzięki , sonkowy 16/05/04 13:28
    rozumiem że jest to jedna odpowiedź coś ala pisak
    Pzdr

  6. jak na razie to najłatwiejsze pytanie , Carat 16/05/04 19:06
    to tak moim skromnym zdaniem, wystarczy popatrzeć na obrazki i wiadomo, która odpowiedź jest prawidłowa ;)
    BTW: dzięki za przypomnnienie o nowym pytaniu bo bym zapomniał :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL