Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 18:32
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » cVas 18:12
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57029 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dziwne zachowanie sieci.. , Bitboy_ 17/05/04 18:40
Mam taki dziwny problem,mianowicie:
Mam net dostarczany droga radiowa-nadajnik jest naprzeciwko
jakies 200m oddalony od mojego domu,wiec sygnal jest bardzo dobry.
Chodzi raczej o problem software`owy.
Rebootuje system..
<WinXPSp1+AutopatcherXP[alterSP2;)]> ,
system podnosi sie bez bledow-jak zwykle,mam 100% paska sygnalu i nie ma zadnych konfliktow-wszystko jest NIBY ok.
Otwieram IE i jakakolwiek strone www,i ta sie powoli otwiera-ale czesto bez .jpeg`ow i.gif`ow
..rownoczesnie otworzona druga strona juz sie nie otworzy,
IE wywala blad,ze "strony nie ma.. blebleble..".
Jezeli chce sciagnac jakikolwiek plik via ftp czy www,plik normalnie sie sciaga z predkoscia okolo 14,0-20,0KB/s.
Sprawdzilem wszystkie chyba opcje w IE dotyczace polaczenia i zabezpieczen i nie znalazlem nic.. Jeszcze byla wczesniej dziwna sprawa -
kiedy naciskalem przycisk "Napraw" we wlasciwosciach polaczenia to strony zaczely sie nagle ladowac-ale laduja sie znowu gora 3 i bez obrazkow... ,poza tym po naprawieniu wywalalo jakis dlad o cache w DNS czy cos..
Jak ktos ma pojecie co to moze byc to HELP bo 2 dzien sie mecze,windows sux :P
Z gory TNX za pomoc :) !

9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
,FraDesION660P

  1. hmmm , gorky 17/05/04 19:17
    moze twoj provider cos namieszal z QoS? Innymi slowy przydzielil za niski priorytet dla www...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL