Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » cVas 18:12
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57044 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hp 5 MP , Paulus1 18/05/04 09:42
Witam!

Mam problemik z HP 5MP - skąd inąd doskonala drukarka(cytat za serwsantami: "nie do zaje..." - produkcja grudzien 1995!)
Ale rzeczywistosc bywa okrutna ;-) - pod IE 6 sp1PL i równiez OutlookExpress drukujac obcina 1-sza kolumne. Chodzi na sterownikach z windowsa. Identycznie pod 98 i XP. Czy to kwestia sterow czy moze trzeba pogrzebac w rejestrze lub jakiegos patcha. Strery ze strony HP: XP sie pluje, ze nie podpisane etc etc.

Bylbyw wdzieczny za sugestie

Aha - cos dla uzytkownikow tego modelu: podobno pamiec drukarki mozna robudowac zwyklymi DIMMami (jak np. macie pamiec ze starej 486-tki, tylko trzeba kosci dobrac).

Pozdo!
Paulus

Pozdrawiam!

Paulus1

  1. zainstaluj stery od producenta , Venom79 18/05/04 09:50
    a windows moze sie pluc, wazne zeby zainstalowal

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. Trochę to dziwne, bo podłączając ją w systemie nawet na zwykłych , Tomuś 18/05/04 18:40
    sterownikach np: HP IIP ( najbardziej standardowe - każdy laser na nich działa ) powinna drukować OK, jedynie z mniejszą rozdzielczością. A czy nie ma tu przypadkiem problemu z zaznaczeniem obszaru drukowania po wydaniu komendy plik-drukuj ... jest tam taka opcja. Pozdrawiam

  3. THX , Paulus1 18/05/04 18:49
    za odpowiedz... Sprobuje ze sterami producenta. Troche mnie dziwi, ze problem dotycy tylko IE i OutlookExpressa...??
    Co do rozdzielczosci i innycy programow, tonie ma zadnych problemow. TYlko w ww. programach, ale coz, widac Bill tak chcial... ;-)

    Dzieki za odpowiedzi!

    Paulus

    Pozdrawiam!

    Paulus1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL