Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60506 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak skonfigurowac SDI zeby sie nie rozlaczalo polaczenie? , Chucky 18/05/04 14:27
system winxp+NIS 2004, czasami zdarza sie ze polaczenie jest zrywane samoczynnie, a czasami zdarza sie ze polaczenie 'zwisnie' (nieladne slowo :)), np. przy sciaganiu z dc++, albo z jakiegos ftp-a, kombinowalem juz z roznymi ustawieniami, ale nadal jest tak samo... (boje sie na noc zostawiac komp-a bo jak polaczenie zdechnie to i tak nic nie sciagne i bedzie komp chodzil na prozno)

help

Corei5 9600K, Z390 PRO, 2x16 Vengeance
3200Mhz, GTX 2060 Super, Seasonic X-650

  1. Ja się męczyłem z usypianiem SDI przez 2 lata , Ramone 18/05/04 15:18
    Pod 98 to nie występowało, pod XP blue screeny i usypianie. potem pojawił się patch. Zostało usypianie ale rzadsze i tylko w programach typu emule, dc. Słyszałem, że może się takie coś pojawiać przy źle uziemnionym komputerze. Nie jest to też raczej wina linii tel. bo swego czasu na tym samym komputerze ale już z NEO nie miałem żadnych problemów.

    punks not red

    1. Aha, nie miałem zrywania połączenia , Ramone 18/05/04 15:19
      jedynie zwieszkę netu i pomagał jedynie reset kompa.

      punks not red

    2. problem lezy , Skyp 18/05/04 15:23
      po stronie tepsy... kiedys o tmy pisalem... koledze pozostaje tlyko nadzieja z tym ze tepsa zacznie u niego bawic sie z konfiguracja sprzetu i sie ten stan odmieni... u mnie po pol roku sie odmienilo... efekt byl taki ze przycieli liczbe polaczen i teraz po prostu sdi sie rozłancza i po minucie net jest spowrotem(wystarczy miec progrmaik do wznawiania polaczenia)...

      Skyp

      1. Tak napisałem niżej , Ramone 18/05/04 15:26
        właśnie ten ciekawy efekt mógł się nagle pojawić lub zniknąć. Ja miałem przez 2 lata nonstop :)

        punks not red

  2. Dzwoń do Tepsy jak sobie sam z tym nie poradzisz , Ramone 18/05/04 15:23
    Kiedyś Tepsa miała wymówkę - SDI jest pod win98. Teraz z takim tekstem trudniej chyba im będzie.

    punks not red

  3. WITAJ W KLUBIE towarzyszu :))) Mi tez to juz chłopaki wyjasnili :) Tepsa , trol 18/05/04 18:40
    jak zwykle wali w ciula. Jak znajdziesz jakis programik który pomoze ci to daj kiedyś znac :)

  4. to jest poprotu miła propozycja przejścia na , Chrisu 19/05/04 16:59
    Neo :)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL