Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63436 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

fsb333 - ddr 266 czy warto zmieniac na ddr 333? , eszem 18/05/04 21:55
mam plyte glowna fsb333, pamiec ddr266 kingston, athlon xp 2500 barton. czy oplaca mi sie wymieniac pamiec na 333? jaka jest strata wydajnosci? czy da sie jakos "podciagnac" pamiec do 333 przy zachowaniu 100% stabilnosci?

  1. wiec , Birdman 18/05/04 22:08
    to zalezy od tego jakie pamieci masz.; teoretycznie da rade podkreciec twoje pamieci na 333 (najlepiej najpierw to sprawdz, a jesli nie dadza rady to wtdy kup nowe); a roznica w w ydajnosci bedzie ogrmna; z domyslnego 11x166, puscicsz procka na 11x133...

    ping?

    1. ale , eszem 18/05/04 22:39
      czy jak podkrece to bedzie tak samo stabilnie chodzic? (pamiec kingston 256mb pc2100 cl2.5 184-pin dimm)

      1. tego ci nikt nie powie , Birdman 19/05/04 00:52
        niekt tu nie jest jasnowidzem; to zalezy od konkretnych kosci, plyty glowne itp; jednak jesli podkrecisz je do 333 to wydajnosc bedzie porownywalna z normalnymi pamieciami 333; porownywalna, gdyz istotna role odgrywaja tez timingi z jakimi pamiec pracuje;

        ping?

  2. hmm , akustyk 18/05/04 22:20
    jesli DDR333 bedzie mial tren sam CAS Latency, to sens jest, choc z przyrostem to bym sie kokosow nie spodziewal. jesli nie, to nawet nie ma o czym mowic

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. racja , Franz 19/05/04 07:02
      ale nbawet jakby mial te same timingi to skok z 266 na 400 nawet jest skroomny 3% ?? jesli oczywiscie dolozymy do tego ze teraz proc bedzie pracowal niesynchronicznie z pamiecia to moze sie okazac ze ta zmiana jest nic nie warta

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL