Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63434 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[jokes] zapiski z rozmow warszawskiej policji :) , Rybeck 18/05/04 22:22
Niech jakis wolny radiowoz pojedzie do parku. lata tam jakas gola baba. Tylko nie pojedzcie, tak jak ostatnio, wszyscy na raz!!!

Podjedz na ul. Poselska, tam jakies dzieciaki rzucaja petardy. Wytlumacz im, gdzie maja sobie je wsadzic.

51, jak bedziesz wolny, to podjedz do parku. Tam w krzakach jest jakas para. podejdz dyskretnie i posluchaj, czy ta pani mowi, ze jej dobrze, czy moze krzyczy ratunku.

Przyslij mi tu grupe, bo na ulicy lezy facet i wyglada, ze mu cos strzelilo do glowy. Co takiego!? Nie znam sie na tym, ale wyglada mi to na dwie kule kaliber 9 mm.

Podjedz pod domy towarowe, tam czai sie nasza obserwacja i bija ich chuligani. Trzeba im pomoc.

Przed chwila sprzed komisariatu skradziono radiowoz, oznakowany. Wyglada tak jak kazdy inny.

Jagielonska 42, maja gwalcic, zdazyla przedzwonic.

Przy mieszkaniu lezy i spiewa. Moze artysta? Sprawdz, czy go do izby, czy na festiwal.

Podaje komunikat za pojazdem: mercedes piecsetka, czarny, numer rejestracyjny XXXX, tym samochodem porusza sie mafia z Wolomina. (z drugiej strony) No, no, nie mow tak, oni maja lepsza lacznosc z nami, niz my z soba.

Kiedy wreszcie dowieziesz zatrzymanego do prokuratury? Tam czekaja juz trzy godziny!
- Jak tylko pomocnik dowiezie mi bezyne tramwajem.
- Gdzie stoisz?
- Nie wiem, nigdy tu nie bylem.

Przy Belwederskiej jest konkurs na najlepszego policjanta, bodajze z ruchu drogowego, tam sa proby kierowania ruchem i korek sie robi straszny.


I jak w tym kraju czuc sie bezpiecznie?

Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
-ci co rozumieją kod binarny
-ci co go nie rozumieją

  1. stare... , Okota 18/05/04 22:26
    bardzo...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. ale , Wedrowiec 18/05/04 22:49
      dobre ;)
      a ja nie slyszalem do tego - widac opozniony jestem ;)
      btw Okota kiedy jakies piwko zrobimy ? :>

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

  2. podłączę się... , anest 18/05/04 22:47
    Pewien facet jechał autostradą i nagle odczuł pilną potrzebę odwiedzenia ustronnego miejsca. Dojechał do najbliższej stacji benzynowej i udał się do świątyni dumania. Kiedy już siedział i się koncentrował, usłyszal jak ktoś wchodzi do kabiny obok.
    Po chwili z tejże kabiny dobiegło pytanie:
    - Cześć, co tam u ciebie słychać?
    Nasz znajomy poczuł się głupio, na ogół nie rozmawiał bowiem z obcymi, a tu jeszcze w takim miejscu... Ale niepewnie odpowiedział:
    - Nic, wszystko w porządku...
    - Słuchaj, a powiedz mi co zamierzasz teraz zrobić?
    - No, nie wiem... - znajomy czuł się coraz bardziej skrępowany tą wymianą zdań. - Jadę do Gdańska a potem wracam do Katowic...
    - Wiesz co, zadzwonię do ciebie później... Jakiś głupek w kiblu obok odpowiada na wszystkie moje pytania.

    Shakesbeer : To drink or not to
    drink.

    1. Uwielbiam tworczosc , rogacz 18/05/04 23:06
      Shakesbeer`a

      The brightest flame burns quickest.

    2. genialne :D , d-a-x 18/05/04 23:37
      po prostu genialne :DDD

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

    3. dobre :) , Venom79 19/05/04 09:00
      hehe

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    4. hahaaha , Dariooo 19/05/04 11:42
      dobre :) roftl :D :D :D

      druk narzucil homo-sapiens
      linearny paradygmat percepcji

    5. a ja powiem , Auror 19/05/04 18:18
      stare ;P żeby nie było że się wszystkim Twój kawał podobał ;)

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

      1. dzięki za sprowadzenie na ziemię , anest 19/05/04 19:15
        bo już mi się nudziło tam koło żyrandola :)

        Shakesbeer : To drink or not to
        drink.

        1. at your servcie :) , Auror 19/05/04 19:26
          ...

          portnicki.com
          +++++++++++++
          portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL