Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63480 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

acces point i problem , Banan 18/05/04 22:48
a wiec tak: mam komputer diagnostyczny oparty fizycznie na laptopie- w srodku siedzi nawet P4 :)
zeby mozna bylo korzystac ze wszystkich jego funkcji potrzebne jest polaczenie z netem. udalo mi sie to skonfigurowac przez lan- ma sieciowke na pokladzie. smiga pieknie. ma rowniez w sobie sieciowke na pcmcia- radiowke. kart dziala i jest sprawna, bo komputer laczy sie z drugim modulem i wszystko pracuje. nie umiem jedynie "polaczyc" komputera przez acces pointa :( wpinam acces pointa w to samo gniazdko w switchu (oczywiscie zmieniam kabel na krosa), zapalaja mi sie na nim lampki, ze wszystko oki. tylko dlaczego to nie dziala? w kompie mam mozliwosc ustawienia jeszcze w menu "siec radiowa" jakiegos ip. co mu tu wpisac? ip switcha? modemu? (net przez adsl), ip komputera pod tym gniazdkiem? moze cos trzeba ustawic w acces point`cie? jest on wyciagniety z pudelka i nic nie ruszany.

  1. podlacz AP , Okota 18/05/04 22:51
    bezposrednio pod kompa a potem ustaw wszystko...
    aha a skad masz net? bo AP w takiej opcji jak opisales musi miec wlasne ip i to nadane przez dostawce netu ewentualnie net udostepniac musi stale wlaczony komp...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. net jest tak: , Banan 18/05/04 23:01
      z lini telefonicznej idzie modem adsl, a pozniej na switcha i dalej na kompy. z gory odpowiadam, to nie jest neo :)
      na wszystkich kompach jest ustawione dynamiczne ip. czyli przydziela je switch? dobrze kombinuje?

  2. no chyba trzeba tego AP ustawic , masta killa yoshi 18/05/04 22:53
    popatrz do instrukcji pewnie sie mozna do niego zalogowac na jakies http://192.168.x.x i pozniej juz bedziesz wiedzial co i jak ustawic aby ta siec zaczela dzialac

    born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL