Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63536 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Potrzebny programik a'la pasek szybkiego uruchaminia do NT 4.0 , Zajkos 19/05/04 07:33
W NT 4.0 nie ma czegoś takiego jak szybkie uruchaminaie, gdzi emożńa sobie wrzucić najbardziej potrzebne skróty. MS Pasek nie działa - po każdm reboocie wyskakuje napis, że żeby uruchmoiuc program potrzebny jest conajmniej 1 pasek (innymi słowy ustawienia sie nie zapisują).
Ważne, żeby pasek nie obciążał za mocno procka ani pamięci i żeby był DARMOWY. Z góry dzięki.

  1. jest - potrzebujesz IE4 , Master/Pentium 19/05/04 07:58
    jeśli nie masz daj znać, wyślę ci na pocztę archiwum z potrzebnymi plikami (wyciągniętymi z IE 4/5).

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. mam niby IE6 , Zajkos 19/05/04 08:00
      ale moze nie mam tych plików. Wrzuć na maila Dzięki

      1. poszło , Master/Pentium 19/05/04 08:13
        ...

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

  2. hmmm , Zajkos 19/05/04 09:04
    przestał mi działać przycisk START...

  3. dziwne ... , Master/Pentium 19/05/04 09:11
    wyinstalujesz drugim plikiem inf. Swoją drogą to bardzo dziwne, testowałem, działało.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. było tak , Zajkos 19/05/04 09:51
      zacząłem instalować i pod sam koniec zaczęło krzyczeć ż enie ma jakiegoś pliku i żeby włozyć "Dysk oznaczony jako Internet Explorer4". Dałem "pomin plik". Mam pasek na dole (ale nie szybkiego uruchaminiania tylko utworzony przeze mnie. szybkie uruchaminaie nie chce sie uruchomic). Nie działa przycisk start i nie moge wejsc w opcje folderów - "nie masz uprawnien" chociaż mam uprawneinia admina lokalnego i wczesniej w te opcje wchodziłem.

  4. plik z tym masz tu , Master/Pentium 19/05/04 10:19
    ftp://shadow.put.poznan.pl/...pl%20(4.72.3612.1713)/IE4SHLNT.CAB
    rozpakuj i zainstaluj. A jak nie to pociągnij całego IE ( ftp://shadow.put.poznan.pl:21/...plorer/ie401sp1pl (4.72.3110.8) )

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL