Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63718 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co lepsze Diskeeper czy Norton do defragmentacji , Lukx 19/05/04 12:55
chodzi mi o to co szybsze i bardziej wydajne. MA teras diskeepera 8 nie ejst zły al ewydaje mi sie ze norton jest szybszy i dokładniejszy. Co polecacie ?

... geniusz ludzki jest ograniczony ,
a głupota ludzka nie ...

  1. Ani to ani to :-) , DJopek 19/05/04 13:01
    Polecam PerfectDisk lub O&O Defrag - IMHO najlepsze :)

    1. popieram i chyba , masta killa yoshi 19/05/04 13:18
      O&O Defrag była jakaś darmowa wersja

      born to emerge

    2. Popieram , Poke 20/05/04 00:08
      O&O - swietny soft.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  2. Lepiej znam Nortona to dlatego polecam , Jacenty 19/05/04 13:04
    bo praktycznie masz wpływ na to gdzie jakie pliki mają leżeć
    na dysku np. plik wymiany na początku (ale to standart i to akurat działa prawie z automatu) , ale możesz ustawić na koniec dysku gdzie jest woln

  3. PerfectDisk , martinezz 19/05/04 13:04
    IMO najlepszy :)

    vaio fz11l

  4. Norton cd.. , Jacenty 19/05/04 13:13
    coś mi wcieło.. tekst
    możesz ustawić mało używane katalogi lub pliki na koniec dysku gdzie jest niski transfer , zaś często uzywane na poczatek dysku.

  5. Lepszy diskeeper , Master/Pentium 19/05/04 15:06
    a jeszcze lepszy PerfectDisk. Norton ładnie wygląda i ma sporo opcji ale jest wysoce beznadziejny. Przynajmniej do wersji 2003. Może w 2004 jest lepiej. Dlaczego tak sądzę ? To jest w archiwum http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2004&id=63518 .

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  6. Perfect Disk , dawidy 19/05/04 15:11
    j.w.

    102594

  7. VoPT , mirkrup 20/05/04 02:04
    potestuj i wybierz.

    http://www.vopt.com/

  8. dzięki wszystkim , Lukx 21/05/04 09:05
    potestuje

    ... geniusz ludzki jest ograniczony ,
    a głupota ludzka nie ...

    1. potestuj , martinezz 22/05/04 12:58
      ale i tak wybierz PerfectDisk'a ]:>
      Jak używasz osiołka, to tu masz namiary:
      http://www.osloskop.net/?cmd=show&id=3409

      Pozdro

      vaio fz11l

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL