Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66352 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z plikiem VOB , DeathClaw 19/05/04 16:17
Jestem w posiadaniu zrzutu z plyty DVD i niestety, ale nie moge wypalic tej plytki. DVD Shrink 3.1.7.6 podczas proby otworzenia materialu wyswietla nastepujacy komunikat: "DVD Shrink encountered an error and cannot continue. Invalid data in file "sciezka dostepu do Video_TS\VTS_01_4.VOB".

Power DVD 5.0 odtwarza serial (chodzi tu o Monty Pythonow), ale zaczyna nie od menu, a od 1 odcinka. Pozostale plyty (a wlasciwie ich zrzuty z DVD) nie powoduja konfliktow i wszystko dziala.

Z informacji zawartej w opisie bledu DVD Shrink`a wynika, ze problem jest z 4 plikiem VOB. Klikajac na niego, PowerDVD odtwarza odcinek bez problemu.

DVD Shrink w wersji 3.1.1 rozpoczyna proces analizy materialu, ale na 92% wywala sie i wyswietla okienko o bledzie. Tym razem blad jest troszke inaczej opisany: "DVD Shrink encountered an error and cannot continue. Failed to open file "sciezka dostepu do Video_TS\VTS_01_5.VOB". Nie mozna odnalezc okreslonego pliku." Pliku oczywiscie nie ma i nie powinno byc, gdyz pozostale plyty maja identyczna strukture i material jest kompletny.

Podobno jest to wina rysy na zgrywanej plycie DVD. Niestety nie mam dojscia do zrodla, wiec odpowiedzi typu: "zgraj plytke jeszcze raz", sa bezcelowe.

Dziekuje za wszelka pomoc.

Pozdrawiam.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL