Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1208 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

fsb w biosie i w xpku jest inne , yolek 20/05/04 12:15
witam
w biosie podkrecam procka do dowolnej wartosci, a w windowsie xp za kazdym razem wraca mi do wartosci 333.i musze go recznie podkrecac przy kazdym starcie do wlasnych wartosci programem od nvidii nforca.troche mnie to wkurza, wiecie jak na to poradzic??

...::: GG#: 794008 :::...

  1. zapomnialem dodac , yolek 20/05/04 12:17
    procek to barton 2500 38tydzien a plyta to epox 8RDA+ rev 2.1

    ...::: GG#: 794008 :::...

  2. Spytam głupio ale , milekp 20/05/04 12:35
    wiesz jak zapisuje się zmiany w BIOSie?
    Bez urazy - znam wielu magików, którzy nie wiedzą.

    1. bywa i tak :-D , Piet Blank 20/05/04 12:53
      123

      Zosiu Kocham Cię

    2. ta wiem , yolek 20/05/04 12:59
      przy postowaniu pokazuje prawidlowe wskazania, ale tylko wejdzie do windowsa i udertaktuje

      ...::: GG#: 794008 :::...

  3. wyrzuc ten program od nvidii , dawidy 20/05/04 13:50
    123

    102594

    1. wyrzucilem , yolek 20/05/04 17:03
      i nadal przy wlaczaniu kompa pisze 2200MHz a w windowsie 1826MHz sprawdzalem aida, softem ze strony amd.
      co jeszcze moge zrobic??

      ...::: GG#: 794008 :::...

  4. a moze na po wlaczeniu kompa nie pisze 2200MHz , dawidy 20/05/04 17:53
    tylko 2200+ ?
    to troche co innego... i jesli sie nie myle to taki procek ma wlasnie zegar ~1.8GHz

    102594

    1. ech, mialo byc pod "wyrzucilem" , dawidy 20/05/04 17:54
      niewyspany jestem :/

      102594

    2. hmm , yolek 20/05/04 21:34
      dokaldnie to pisze mi w biosie.11x200=2200MHz a gdzie wyzj AMD Athlon 3200+

      ...::: GG#: 794008 :::...

  5. ja zmieniam mnoznik CPU MSR , myszon 20/05/04 18:28
    w wingrozie a wszystkie progsy widzą procek 800Mhz a mam 1800+ Niestety plyta nie wykrywa go dobrze. po zmiania mnoznika komp chodz jak powinien tzn. b.szybko a programiki ciągle 800MHz. Takze moze wszystko u cie działa tylko progsy cie okłamują. Wez skompresuj jakis film bez podkrecania i z podkrecaniem i sprawdz roznice w czasie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL