Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4644 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dwa gigga na strone chceci???? , pogromca 20/05/04 20:50
Witam, znam strone gdzie mogzecie załozyc darmowe konto na www o pojemności 2 giga z obsługą php, msql za free i wiele funkcji np. maila dostaniecie o niezłej pojemnosci to wszytsko za free. Zainteresowanych zapraszam na gadu-gadu: 4116530

"A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

  1. przynajmniej dzial , Wedrowiec 20/05/04 20:53
    dobrze wybrany.....

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. Czyzby to był www.thefreeserver.com . Jesli założyłes tam stronke to załatw sobie dobre , trol 20/05/04 20:54
    tabletki na uspokojenie
    www.thefreeserver.com

    1. ciemu mam tam konto od 3 dni i strona , pogromca 20/05/04 20:57
      lux mi chodzi

      "A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

      1. daj linka. Zobaczymy czy dobrze chodzi. Ja ten serwer kojaze z awariami na pół dnia , trol 20/05/04 21:00
        siedem razy w tygodniu i z wywalanymi połaczeniami kiedy próbowałem wgrywac tam pliki wieksze niz 2 MB.

        1. ten co ty podałes niżej,a znas trolu moze , pogromca 20/05/04 21:05
          jakies darmowe serwery zeby zainstalowac phpbb ale zeby nie było reklam

          "A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

          1. nie ma takich serwerów (darmowych) Kiedys był fajny na www.50free.com , trol 20/05/04 21:11
            www.50free.com ale juz tam nie dają kont :( A z tego co wiem to wszyscy zakładaja na Lycos - ale on tez jest awaryjny i ma reklamy ( mozna je usunąć )
            Popytaj na forum :
            http://www.phpbb.pl/forum/
            ale uwazaj bo tam potrafią dać bana na cały zakres IP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL