Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4637 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Gf4200Ti może chodzić na pasywnym chłodzeniu? , Pron! 20/05/04 23:14
Pytanie jak w temacie.
Dodam, że jest to karta Winfasta model A250TD.
Wyciszyłem sobie komputer i teraz jedyną głośną rzeczą
furczącą w moim komputerze jest wentylator na karcie graficznej.
Dodam, że na karcie jest ogromny radiator z obu stron.
Czy ktoś działa na takiej karcie bez wentylatorka?

Slalom alejkom!

  1. Ja... , Ament 20/05/04 23:51
    mialem swego czasu 4200 Abita i jeden dzien chodzil bez wiatraka (awaria) ale tylko w 2D... Radiator byl goracy ale wszystko bylo OK... Z tym ze nie odpalalem 3D bo sie balem...
    Z tego co pamietam ten Winfast ma potezny radiator takze moze zapodaj jakis wolnoobrotowy 92x92 albo 120x120 i wystarczy az nadto a cisza murowana.

    I
    -AMENT-
    I

  2. Mój MSI , Jax 20/05/04 23:56
    chodził na pasywce zalmana 1,5 roku i dalej chodzi u kumpla

  3. tez mam takiego GF , no13 21/05/04 07:38
    ja wypieprzylem ten maly coolerek i przykrecilem do tego radiatora duzy (80x80) wentylator, podlaczylem go pod 5V - jest nieslyszalny

    Iron Maiden

    1. Właśnie!! , Pron! 21/05/04 09:22
      Też mam taki plan... zobaczymy może jakiś Papst da radę ;)
      Bo bez to się jednak cholera grzeje mocno.
      Zresztą z tym małym furczkiem też się grzeje ale nie tak.

      Slalom alejkom!

  4. ja na moim (XFX) mam , dawidy 21/05/04 16:33
    radiator zalmana (ten niebieski na NB), na ktory wieje wentyl 80x80, przy 5V jest cichutko, jak gram to puszczam na 12V na wszelki wypadek, chociaz czasem zdarza mi sie zapomniec i jeszcze nigdy zadnego artefakta nie widzialem (karta podkrecona, pamieci gole)

    102594

  5. OK już po problemie. , Pron! 21/05/04 19:19
    Kupiłem wentyl Be-Quiet 80mm przykręciłem go na chama do radiatora i wogóle tego nie słychać.
    Mam wreszcie ciszę w komputerze.
    Tylko teraz zaczął mnie znowu wkurzać wentyl na procku.
    Teraz on najgłośniej z tego zestawu chodzi ;)
    Ale tak chyba można wyciszać w nieskończoność ...

    Slalom alejkom!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL