Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 8472 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zasilacz ATX wyłącza się jak AT ( pod Win XP ) , jupik 21/05/04 22:07
Ostatnio coś się porobiło z moim PC , że muszę go wyłączać przyciskiem - ręcznie (tym samym co do startu ) po napisie :
WINDOWS XP możesz bezpiecznie wyłączyć komputer
Zmieniałem ustawienia w BIOS ale nic nie dały,może dlatego że nie jestem w tym zbyt biegły.Format też nic nie dał.
Może ktoś mi pomoże.Bios Award

  1. moze , Jumper 21/05/04 22:36
    nie masz zainstalowanego "system zgodny ze standardem miscrosoft ACPI" ? (w menedżerze urządzeń), sprawdz rowniez czy ACPI jest wlaczone w biosie

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. To powinno rozwiazać problem... , Bulion 21/05/04 22:40
    Uruchom w tym celu regedit.exe. Przejdź do gałęzi :
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]
    i zmień odpowiedno wpis PowerdownAfterShutdown na '1'.

    Jeśli to nie pomoże można spróbować przejść do Menadżera urządzeń (Device Manager) potem View (Widok) ->Show Hidden Devices (Pokaż ukryte urządzenia) i włączyć NT APM/Legacy Support -> Enable (Włącz). www.it-faq.pl

    ...Life for nothing or die for
    something...

  3. Zasilacz ATX wyłącza się jak AT ( pod Win XP ) , jupik 21/05/04 23:21
    Dzięki.Już działa.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL