Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:45
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 12490 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z USB Stick , Adek 22/05/04 10:44
Witam.
Mam mały problemik z USB stick'iem. Otóż musiałem go sformatować pod linuxa w tunerze satelitarnym DreamBox. To się udało, ale teraz mam problem ze zmianą systemu na okienkowy FAT. Otóż po sformatowaniu go pod XP z dostępnych wcześniej 128 Mb zostało jedynie 117 :( Próbowałem już zmieniać rozmiary klastra, ale zmian żadnych w tym względzie nie zanotowałem. Przy ponownym formacie via Dreambox, owszem formatowanie następuje, ale dostaję także komunikat o większej liczbie partycji, których to tak naprawdę nie widać. Ręce opadają

ABIT NF7 (2.0)
Athlon XP 1700@2.1 GHz
G-byte Radeon 9k Pro

  1. windows ma to do siebie , Świstak 22/05/04 13:06
    że jak zakłada partycję to zostawia na końcu dysku 8MB wolnej przestrzeni. Hmm spróbuj Partion Magiciem. Powinien zobaczyć dysk USB i założyć na nim partycję o pełnej pojemności.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL