Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:45
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 12476 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rmf.pl - winamp, nazwy piosenke i pobieranie piosenke , pogromca 22/05/04 14:14
Witam czy radio rmf fm znajdujące się na www.rmf.pl można odtworzyć w winampie. Jeżeli nie to czy znacie jakies programy żeby pobierać na dysk te piosenki co leczą w winampie, albo żeby pisało jaka piosenka leci.

"A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

  1. nie da sie , kubazzz 22/05/04 14:22
    w winampie odtworzyc rmf'u chyba.
    Co do zapisywania to mam koncepcje taka azeby ustawic w winampie jako output- direct disc recording [tak to sie chyba nazwya jakos].Ale wtedy nie slychac co gra:)
    W radiach otwieranych w winampie czesto wyswietla sie tytul aktualnej piosenki [razem z nazwa stacji, np.: RadioRadio__ Britney-Tralala ]

    SM-S908

    1. ... , kubazzz 22/05/04 14:23
      i do ostatniego - to wyswietlanie tytulu to zalezy od stacji:) jedne wyswietlaja, inne nie.

      SM-S908

  2. sorry pomyliło mi sie , pogromca 22/05/04 14:39
    "Jeżeli nie to czy znacie jakies programy żeby pobierać na dysk te piosenki co leczą w winampie, albo żeby pisało jaka piosenka leci."
    Chodzł omi o rmf:
    "Jeżeli nie to czy znacie jakies programy żeby pobierać na dysk te piosenki co leczą w rmf fm, albo żeby pisało jaka piosenka leci."

    "A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

  3. z tego co sie orientuje , ::LinX:: 22/05/04 17:05
    to jest programik o nazwie iRadio.. tam mozna zapisywac to co leci w radiu internetowym.. w niektorych przypadkach podaje co bedzie lecialo nastepne....

    MacBook Air 13,3

    1. RipCast. , Mms 22/05/04 20:04
      Sprawdzony w boju. Jest OK. :)

      www.xoteck.com/ripcast

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL