Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NWN 06:12
 » cVas 06:01
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11
 » luckyluc 02:49

 Dzisiaj przeczytano
 17985 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kłopot z sterownikami do czytnika kart flasz , stwrona 23/05/04 10:12
a konkretne pytanie , to jak je znaleść? Strona podana w instrukcji nie istnieje , www.i-buddie.com.tw\\card reader\\ucr-61s2b.html ,zaś na stronie driveguide nie ma takiej firmy.Pozdrawiam.

  1. hmm , akustyk 23/05/04 10:14
    pod Win NT zabawka bedzie widoczna bez sterownikow. w DOS-ie (Win9x, ME) trzeba zainstalowac sterowniki USB. jak potrzbujesz, to Ci mailem wysle stery od mojego czytnika

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. byłbym dardzo wdzięczny , stwrona 23/05/04 10:38
      tyle tylko że mam XP , ale może akurat coś pomogą. Ciekawe że CF chodzą bez sterowników a SM na których mi najbardziej zależy nie.Pozdrawiam.

      1. Zapomniałem , stwrona 23/05/04 10:39

      2. hmm , akustyk 23/05/04 11:04
        no to pod XP powinno Ci dzialac bez zgrzytu. sterowniki USB dla Win9x niec tu nie pomoga.

        karta na pewno jest sprawna?

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. w instrukcji , stwrona 23/05/04 12:49
          a raczej świstku który dołączyli pisze że powinno się zaistalować sterowniki.Wrzuć na poczte jeśli możesz te sterowniki to jak by nie było wyjścia to bym zaistalował 98.Nie mam możliwości dojścia do tych zdjęć a są dość potrzebne.Pozdrawiam.

  2. Chodzi Ci o ten czytnik wewnętrzny 3,5"... , Riker 23/05/04 12:49
    ...taki biały z 4 szparami ;o) ? Jeśli tak to tu masz stery:
    http://tsenger.pl/pub/ECS/ucr61s2b.zip
    U mnie bez nich nie działał MS, CF śmigał bez problemu.

    Pozdrawiam
    Riker =/\=

    1. Wielkie dzięki , stwrona 23/05/04 13:07
      zaskoczyło od razu ,nawet nie wiecie jak te zdjęcia były mi teraz potrzebne.Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki dla obu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL