Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Katoda Lt 09:40
 » Majster 09:37
 » Kenny 09:34
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » cVas 09:20
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56

 Dzisiaj przeczytano
 23980 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[joke] Melancholijnie patrzac w przyszłość ...--- na zakonczenie dnia , Thadeus 24/05/04 18:37
Dwie staruszki siedzą na laweczce pod domem spokojnej starosci, patrza melancholijnie w przestrzen, kiedy w pewnej chwili odzywa sie jedna z nich:
- Jadziu, mam już 75 lat, jak bym sie nie ruszyla wszystko mnie boli i dokucza reumatyzm... jestes moja rówiesniczka, powiedz, jak ty się czujesz?
- Jak nowo narodzona
- Naprawde? Jak nowo narodzona?
- Tak. Nie mam włosów, nie mam zebów i chyba przed sekunda zlałam sie w gacie.



Takim optymistycznym zakretem zycia doskonale pasującym do Gausowskiej krzywej rozkładuu statystycznego - koncze dzisiejszy dzionek

...

  1. hmm , akustyk 24/05/04 18:41
    Ty Gaussa w to nie mieszaj... ;-) dobry kawal...

    http://akustyk.magma-net.pl

  2. Hehehe , Agnes 24/05/04 18:48
    niezłe! Nawet bardzo niezłe!

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  3. He he he... , DeathClaw 24/05/04 19:04
    <smiech slomianego wdowca>

  4. dobre, hue, hue.. , Morgoth 24/05/04 19:10
    ale patrząc w przyszłość to wszyscy będą "dyslektykami":

    >[Odpowiedź z:śro 04 lut 2004 17:37:50 CET] szpoko ja chamski
    >klijent??? heh a ty chamski spszedawca!!!!! nieodpisujesz na
    >meile i niema jak się z toba dogadać !!!! i dzieciak to ja taki
    >niejestem

    1. taaaak :/ , Wojtuś 24/05/04 20:53
      też się tego boję. Czasem aż ręce mi opadają, kiedy widzę te błędy na forach (onetu szczególnie). No bo każdy błędy popełnia, ale czasem to nie wiem czy się śmiać, czy płakać ...

      Człowiek jest małą zębatką w
      skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

      1. ostatnio , kubazzz 24/05/04 21:53
        gadalem z takim kolesiem co z nim w UT gram - robi wszystkie mozliwe bledy w slowach... rzadko mu sie zdarza zeby napisal wyraz poprawnie:)

        SM-S908

  5. kawał , kaziustrzelec 24/05/04 22:22
    Ekstra - bardzo mi się podobał!!!

    kaziustrzelec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL