Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27783 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Mam rente rodzinna - czy moge pracowac w wakacje? , Nazgul 25/05/04 08:25
Wiem ze bardzo offtopikowo, ale board zawsze pomaga wiec moze teraz tez. Mam rente rodzinna (po tacie), i bede ja otrzymywac dopuki kontynuje nauke. Chodzi o to czy jesli pojde do legalnej pracy w wakacje, a poniewaz jestem prawie po maturze wiec tych wakacje bede mial 4 miesiace, to czy tej renty nie strace. Druga sprawa to czy jesli moge pojsc, to czy przypadkiem moje zarobki nie beda mogly przekraczac jakiejs tam kwoty, a jesli przekrocza to czy strace rente. Ok to chyba wszystko, mam nadzieje ze w miare dobrze to opisalem. pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. pracować będziesz mógł , Sebek 25/05/04 08:48
    tylko własnie otrzymywać wynagrodzenie bedziesz mógł do jakiejś kwoty coś ok 1540 zł

  2. Możesz pracować , homarski 25/05/04 09:06
    I nie powinieneś przekroczyć dopuszczalnej kwoty pracując tylko przez 4 miesiące... ale najlepiej zatelefonuj do ZUS'u i spytaj o odpowiednie "widełki" (niższa kwota powodująca obcięcie części renty i wyższa kwota powodująca utratę renty).

    Jeżeli widzisz światełko w długim
    tunelu to znak, że nadjeżdża pociąg

  3. spytaj na , Nicholai 25/05/04 10:06
    pl.soc.prawo

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

  4. mozesz , Sociu 25/05/04 15:36
    tez mam rente po ojcu, ucze sie i mam podpisane 3 umowy zlecenie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL