Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32608 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Uczelnie w Krakowie, kierunek - informatyka , recydywista 25/05/04 19:42
No właśnie, co byście polecali oprócz osławionego EAiE na AGH (okrutnie ciężko się dostać). Co myślicie o polibudzie i międzywydziałowej informie (przykładowo specjalność "systemy teleinformatyczne").
No i jak tam z uniwerkiem ?
Czy warto się pchać np. na automatykę na AGH w zastępstwie ?

Piszę, bo chcę zdawać w tym roku - pociągnąć drugi kierunek, ewentualnie ... : )

Computers are useless. They can only
give you
answers.

  1. ja bym ci polecil , gorky 25/05/04 20:17
    4 pietra w dol :)

    Informatyke Stosowana, co prawda stycznosci mam niewiele ale slysze dosyc pozytywne rzeczy, na pewno jest bardziej 'stosowana' niz ta zwykla w II.
    O polibudzie tez slyszalem ze jest w porzadku.

    To zalezy jeszcze czego oczekujesz, moze zle odczytalem twoje intencje, a ciebie ciagnie np algorytmika...

    1. hmm , recydywista 25/05/04 21:02
      To jest ciekawa propozycja, tylko mierzi mnie jedno: informatyki tam uczą fizycy ! Trochę to dziwne ...

      Computers are useless. They can only
      give you
      answers.

  2. ale nie wiem , gorky 25/05/04 21:04
    czy przez to nie jest bardziej 'zyciowe' :)

    A poza tym nie jestem przekonany na ile to prawda... Jak ci bardzo zalezy to moze jutro bede sie widzial z kolega informatykiem stosowanym to go zapytam, aczkolwiek moze go nie byc i wtedy odwlecze sie z tydzien :)

    1. zależy , recydywista 25/05/04 21:40
      mi drakońsko : ) . Sam się próbowałem dowiadywać, ale to przecież nowy kierunek, a ludzi stamtąd nie znam niestety.

      Computers are useless. They can only
      give you
      answers.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL