Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 14:09
 » Liu CAs 14:06
 » kemilk 14:00
 » cVas 13:56
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14

 Dzisiaj przeczytano
 32606 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

padła grafika - dziwny pad , DeK 25/05/04 21:45
Padła mi karta graficzna, żadna rewelacja sprzętowa jako że graczem nie jestem to Gforce 256 jest wystarczający. Owy pad objawia sie tym że na ekranie od każdego elementu, obiektu, tekstu idzie w poziomie w stronę lewą i prawą ciemna smuga oraz obraz stał się jakiś taki poszarzały. Ogólnie karta chodzi jednak problem jest z wyswietlanym obrazem czyli powyzsze smugi. Może się ktos z tym spotkał? I ewentualnie może to da się naprawić ?
Usterka na pewno dotyczy karty graficznej już to sprawdziłem.

  1. hmmmm , BrUcE_609 25/05/04 21:59
    skoro nie grasz, to pewnie nie podkręcałeś? Może reinstal sterów, chociaż to pewnie zrobiłeś. Na początek "przedmuchaj agp" :p No nie wiem... może wentylator Ci się zatrzymał i coś grzeje się redzeń? Jeszcze pomyśle...

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  2. jak się nie mylę , Chrisu 25/05/04 22:01
    padły pamięci, albo przegrzał się GPU (może nadal się przegrzewa i jescze nie padł)??

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. nigdy jej nie podkręcałem , DeK 25/05/04 22:13
      możliwe, że sie kiedyś rdzeń przegrzał kiedy należała jeszcze do znajomego bo płytka od spodu delikatnie jest przyciemniona w okolicy centrum układu mogł jej nawet nie podkręcać ale jakość wentylatora jest dyskusyjna i lubiał się zatrzymać ale też temp. nie była wysoka. Fajnie ta karta chodzi (chodziła) cos czuję w kościach że trzeba się będzie szarpnąc na coś innego. Nie wiem tylko na co...

      znalazłem na google taką samą sytuacje tylko z inną kartą

      http://groups.google.pl/...neostrada.pl&rnum=1

      Wpinałem ją do innego komputera reakcja taka sama.

    2. o tym samym pomyslalem , NimnuL-Redakcja 26/05/04 08:53
      pamięci. . .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. Przegrzala sie , Wolek 25/05/04 22:16
    to nie problem przy tych kartach :)

    Pozdrawiam !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL