Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52

 Dzisiaj przeczytano
 34777 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ma moze ktos na zbyciu tanio mobo pod celka 800 MHZ , dida 26/05/04 15:40
Socket370. Potrzebuje cos takiego do reanimacji kompa po naglym skoku napiecia. Padl modem cdr-rw grafka zasilacz hdd FDD. mobo ABIT VH6-II wstaje ale zachowuje sie jakos dziwnie. nie wiem czy to wina grafki czy zlacza AGP.
Jako ze robie po przyjacielsku kumpeli szukam jak najtanszych dla niej rozwiazan. Niestety ze tak powiem - uzupelnilem prawie wszystkie btraki poza mobo i modemikiem ze swoich i znajomych zapasow niestety wyzej wymienionej czesci nie posiadam. Moze wala sie wam gdzies dzialajaca jeszcze plyta lub modem.
Objaw taki ze nie moge wejsc do biosu. Raz twardziele startuja i nie ma obrazu raz jest. Calkiem losowo. Wszystkie czesci wyeliminowane jako niesprawne w innym kompie dzialaja. Poza tym jak juz odpale to przy probie instalki win xp ladnie sie botuje a potem czyta czyta czyta plytke i po 40 minutach dalej czyta.

Panowie co obstawiacie - ja ze mobo jednak trafione. Pamiatki sprawdzone i inne podzespoly tez.

  1. Modem jakiś , havranek 26/05/04 16:15
    mam i mogę Ci go sprezentować, co do płyty to już gorzej, ale na allegro tego pełno. Ceny zaczynają się gdzieś od 80 zł, a np taki Abit BX133 kosztuje ok 110zł. Jakbyś refektował na modem to daj znać

  2. Bylbym wdzieczny , dida 26/05/04 16:33
    Dziewczyna ze tak powiem musi poslugiwac sie kompem a $$$$ ze tak powiem nie za bardzo. W razie czego to zapraszam na priva zebty nie zasmiecac boarda.

    Udalo mi sie wygrzebac troche czesci od siebie a z allegro nie za bardzo chce kupowac bo ze tak powiem nie ma zaufania za bardzo. Zle doswiadczenia ;(

  3. Ponawiam Apel - moze kurzy wam sie gdzies mobo na P370 , dida 27/05/04 06:53
    Panie i panowie prosze o kontakt.....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL