Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52

 Dzisiaj przeczytano
 34802 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najprostrzy zestaw do monitoringu sklepu - ile mniej wiecej kasy? , garnek 26/05/04 19:00
jakas prosta kamera przemyslowa + monitor + ..cos co nagrywa na kasete (video jakies?) - ile moze taki najprostrzy sprzet kosztowac? moze jakies rady ? Z góry dzieki

  1. looknij , BENY 26/05/04 19:24
    http://twojepc.pl/boardPytanie71254.htm
    Jesli chodzi o TANI zestaw, to albo EAZEO (monitor 15" z wbudowanym multiplekserem + 1-8 kamerek + rejestrator) tak od okolo 6000 w promocji :)
    No mozna kupic najzwyklejsza kamerke przemyslowa (jakas np Tayama) z marnym obiektywem za okolo 300 zeta, tani magnetowid poklatkowy np Ganza za jakies 2000 bedzie.
    Looknij na cenniki jakie sa na sajtach ktore podalem.
    Tylko mowie Ci z gory, to nie bedzie DOWOD rzeczowy w przypadku wlamki. Ewentualnie bedzie dluuugie dochodzenie, ale bardzo mozliwe ze Ci go nie uznaja. Potrzebny do tego jest watermark. Ewentualnie jeszcze mozna karte wizyjna do dedykowanego kompa za 400-800 zeta i duuzy HDD, ale jakosc marna...

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  2. rozumiem ze jesli bedzie dobry sprzet to wtedy bedzie mozna to uznac jako dowod rzeczowy ? , garnek 26/05/04 21:43
    i jeszcze jedno - co to jest ten watermark?

  3. to mniej wiecej jest tak: , BENY 27/05/04 20:07
    'znak wodny' posiadaja tylko rejestratory z wyzszej polki (jak np. Divar).
    Wowczas przy rejestracji kazdej pojedynczej klatce rejestrator nadaje jedyny i niepowtarzalny numer ID, z ktorego mozna wyciagnac takie info jak numer ID Divara, na ktorym material byl zarejestrowany, date czy numer w szeregu. Nie ma 2 takich samych kombinacji. Przy zgrywaniu na CD specjalnym softem, wraz z materialem nagra sie soft do odtworzenia materialu. Przy nagraniu zostanie ZWERYFIKOWANY material, czy nie bylo JAKIEJKOLWIEK manipulacji na kazdej klatce. Jesli cokolwiek sie nie zgadza, material nie otrzyma weryfikacji i nie zostanie nagrany. Material jest rejestrowany na wlasnym sofcie we wlasnym formacie plikow oraz w specjalnie sformatowanych HDD. Tak wiec nie ma mozliwosci manipulacji. To jest niepodwazalny dowod.
    Jak bede w robocie w poniedzielek, moge zamiescic zrzut z pojedynczej klatki zarejestrowanego materialu dla przyblizenia sprawy.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL