Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » DJopek 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 34856 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Aresztowany , nubir 26/05/04 19:21
Dziś zostałem aresztowany, a więc żegnajcie http://nubir.xxx.aresztowany.com/...warszawa.Sorki jak to już było :)

  1. Boshe mnie tesz mają :( tylko mi inny zarzut wytoczyli - matka sie wqurwi :( , trol 26/05/04 19:39
    http://trol.aresztowany.com/m/prost.php

    1. wieeeeedziałem! , Auror 26/05/04 19:44
      ______________

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  2. sluchajcie siedziałem i nic nie miałem do roboty , pogromca 26/05/04 22:08
    i sie bawiłem z tymi linkami aresztowany i odgadłem jedną rzecz macie taki link"http://nubir.xxx.aresztowany.com/...warszawa.Sorki ". Bardzo prosto kogos aresztowac skopiujcie ten link do przeglądarki "http://nubir.xxx.aresztowany.com/...warszawa.Sorki " i zamiast nubir wpis inne imie, zamias xxx wpis jakies inne nazwisko po com zamist m wpis k-jezeli kobieta zostaw m - jezeli męzczyzna, i za warszawa wpiscie jakies miasto i enter.

    "A admin to se możesz wołać na swojegokompa"

    1. wow :) masz pobaw sie tym linkiem http://twojepc.pl/boardPytanie71596.htm#p , trol 26/05/04 22:31
      polecam wpisywanie cyferek po kolei :) Dobre na zabicie czasu :)

    2. no nieee, naprawde mnie przerazasz , Morgoth 26/05/04 23:10
      jestes prawdziwy kraker(S)em. Napisz jak tego dokonales, moze w przyszlosci wydasz ksiazke z 'zagubionym rozdzialem'.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL