Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 17:08
 » cVas 17:04
 » KHot 16:56
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Sherif 15:31
 » Fl@sh 14:58

 Dzisiaj przeczytano
 37005 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] - WGK.waw.pl - próba instalacji pornodialera? , muminisko 27/05/04 11:17
JWT. Czy tylko u mnie jest coś nie tak? Wkrótce będę bał się otworzyć lodówkę...

Modern Battles Club - the best
wargames club on the world
http://www.grzes.czasem.robi.to

  1. u mnie nav wykrył , ulan 27/05/04 11:29
    Bloodhound.Exploit.6 :-0

    Iza śpi a tu ktoś szaleje...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  2. pracujemy nad tym! Kazdego kto moze pomoc , Iza WGK 27/05/04 12:25
    proszę o kontakt GG: 3086886 !!!Bardzo, napewno sie odwdziecze

    How fortunate the man with none ...

  3. dziz...najgorsze, ze programista nie jets teraz przy kompie , Iza WGK 27/05/04 12:27
    pewnie ma zajecia, a ja musze to szybko zlikwodowac, panowie, prosze o pomoc...;(

    How fortunate the man with none ...

    1. gdybym wiedział jak pomóc , ulan 27/05/04 12:49
      to bym pomógł, ale na programowaniu i stronkach się nie znam...

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  4. Potwierdzam , Gali 27/05/04 13:24
    Tez mi to weszlo . hmm !
    Tylko NAV 2004 napisal ze nie moze tego usunac.

  5. juz ok, juz wspolnymi silami cos znalezlismy , Iza WGK 27/05/04 13:48
    przepraszamy za usterki, to moglo sie zdarzyc kazdemu;)
    Ale mam nerwa...gr..

    How fortunate the man with none ...

    1. czyli , sofolok 27/05/04 15:17
      ktos juz wygral konkurs hre hre hre *

      *by Spieq

      Pozdro.

      1. e tam, wszytko i tyak przychodzi mi na maila a losuje iRiver, spokojnie panowie;) , Iza WGK 27/05/04 15:56
        sposrod kilu wylosowanych przeze mnie osob. Tak jest najuczciwiej:)

        How fortunate the man with none ...

        1. jesli losowanie wyglada tak, jak , Morgoth 27/05/04 18:52
          losowanie szczesliwych numerkow w mojej ex-szkole, to szanse maja jedynie 'swoi':).

    2. Heh, to już tego memory snikersa w konkursie , muminisko 27/05/04 15:18
      nie wygram... Ale co tam... Stary jestem to sie nie potnę... Piwa sie napiję, Papa Dance posłucham... Papa Dance rulez!!! "Kamikadze, tak mówili kamikadze nie było mocnych bez litości, zabiłaś moje JA!!!!". Gdzie są moje dekatyzowane dżiny?!?!?!?

      Modern Battles Club - the best
      wargames club on the world
      http://www.grzes.czasem.robi.to

  6. ja też miałem taki cyrk , Master/Pentium 28/05/04 07:34
    tyle że pod Mandrake nie dał rady zainstalowac :)
    Wczoraj chyba ze3 strony usiłowały zrobić mi taki kawał - najazd czy co?

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL