Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18

 Dzisiaj przeczytano
 42764 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Macie namiary na jakieś konkretne miejsca na Warmii na wypad na weekend? , Dexter 28/05/04 08:03
Dobrze byłoby, gdyby to była agroturystyka, z dala od skupisk turystycznych. Gdzieś na Warmii lub Mazurach, ale szukam czegoś sprawdzonego i porządnego.

W sieci jest tego trochę ale ciężko wyczaić, czy nie będzie chała i syf.

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. to ja sie podlacze , Tummi 28/05/04 10:14
    i powiem, ze moge zalatwic mieszkanko wyposazone we wszystkie wygody agd/rtv (kawalerka z kuchnia, lazienka) w bloku, ktory wlasnie zostal oddany w Krynicy Morskiej :D
    W srodku 2 lozka (wersalki) 2-osobowe, tv, lodowka - normalne mieszkanie, swiezutkie, niedawno oddane.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. wygody... wszystko od ceny zależy... , XTC 28/05/04 10:21
    dla niezabogatych polecam ośrodki w Kretowinach /akurat byliśmy w Kreciku :) / - żaden kosmos ale bardzo fajne miejsce...

    Linux

    1. Masz jakieś fotki z Kretowinek?To rzut beretem ode mnie... , Dexter 28/05/04 12:30
      Jakby co to na priv albo GG 3457755

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

      1. fotek nie mam... , XTC 28/05/04 12:47
        ale jako, że jest to półwysep (jez. Narie - nazwa jak z MYST'a :)
        to jest tam bardzo cicho i spokojnie... rowerami można po okolicy pojeździć, jezioro też w sam raz na kajak...
        komfort domków jak już powiedziałem - to po prostu od ceny zależy... zresztą jest tam wiele ośrodków i można coś wybrać... akurat krecik jest jednym ze starszych ośrodków (i najtańszy) - mają stronę www to obadaj, może inne też...

        Linux

        1. fakt, że teraz jakość domku ma większe może znaczenie... , XTC 28/05/04 12:48
          ale wyszliśmy z założenia, że nie po to jedzie się wypocząć aby w domku nad jeziorem TV oglądać :)

          Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL