Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Kenny 21:24
 » cVas 21:14
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11

 Dzisiaj przeczytano
 45235 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Proszę o nazwy programów do projektowania mebli... , segsag 28/05/04 16:57
Codzi mi o program, którym można złożyć np regalik z gotowych wzorów.

...::: poznasz głupiego
po czynach jego :::...

  1. A wiec: , sgdave 28/05/04 17:56
    Kitchen draw - jak nazwa wskazuje jest do projektowania kuchni jednak mozna z niego wyczarowac duzo innego sprzetu.

    Prosto - i tu nazwa nam wiele podpowiada, nie znalazlem jak dotad lepszego programu do projektopwania mebli. Polecam, choc przyznam ze ciezko go znalezc.

    No i jeszcze kilka mi sie przewinelo przez rece ale te dwa sa najlepsze. Jesli jednak chciałbys zrobic cos nietypowego to zachecam do przyswojenia podstaw AutoCAD'a. Wbrew temu jak wyglada mozna go zalapac bardzo szybko. Swietnie sie tam wymiaruje i mozna naprawde cuda wyczarowac.

    Jesli bedziesz potrzebowal jakis informacji co do mebli, cen, wzorow, oklein, grubosci plyt itp. to wal na priva. Chetnie pomoge. Pozdrawiam!

    Kazde 60 Sekund Zlosci Pozbawia
    Ciebie Minuty Radosci

    1. a znasz li jakies strony z modelami 3d mebli... , pitero 29/05/04 03:58
      i innych elementow wyposażenia wnętrz ktore mozna sciągnąc za darmoche? Znam strone 3dcafe, szukam moze jakiegos ftp albo cos w tym stylu...

      i7-13700kf_asus.prime.z790
      RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
      32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

  2. Presto , Emios 28/05/04 18:17
    Jesli załatwisz sobie Cracka instalke moge udostepnic( jest to wersja działąjaca z kluczem )

  3. jak koledzy wyzej - Pro100 , Deus ex machine 28/05/04 22:19
    bardzo fajny i nauka zajmuje godzinke, wersja z kiosku ma pelne niedorobki, ale gdyby nie byl taki drogi to ... .-)

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL