Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 22:43
 » metacom 22:34
 » JE Jacaw 22:32
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58

 Dzisiaj przeczytano
 46930 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki naped dvd kupic (lg or liteon)? , sakooL 29/05/04 09:35
ostatecznie padl moj dvd marki ikspałer, i musze szybko siem zdecydowac jaki naped kupic.

  1. Toshiba, Pionek , turzol 29/05/04 09:39
    j.w

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    1. zapomnialem dodac , sakooL 29/05/04 09:41
      ze do 130 zl :)

      1. no tak jest: , turzol 29/05/04 09:47
        Toshiba 16x48x (SD-M1802)
        wersja oem; gwarancja: 24 miesiace
        cena netto: 107 zł cena brutto: 130 zł

        http://www.esc.pl/

        trance addicted
        :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

      2. LG moim zdaniem , NimnuL-Redakcja 29/05/04 21:10
        cichy i czyta wszystko ...

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. Mam teraz 3 nowe napędy (w domu i w pracy) ... , zartie 29/05/04 11:31
    Liteon - model HD166S - odczytuje wszystko, dosyć głośny, na początku jego odgłosy lekko mnie niepokoiły, czy aby na pewno wszystko z nim OK ;-)
    BTW pojawił się nowszy model 167 wreszcie dopasowany wzorniczo do nagrywarek.
    LG - model 8162 - niezbyt głośny, taka sobie korekcja. Wcześniejsze modele po 2 latach i 3 miesiącach ulegały biodegradacji.
    MSI - cichutki, podczas odtwarzania audio potrafi zgubić ścieżkę (włączone cyfrowe odtwarzanie).
    W sumie to najbardziej jestem zadowolony z tego pierwszego (kupiłem go po dwóch padach LG).
    Inne przydatne informacje:
    Do MSI jest dołączony soft do filmów w wersji 5.1 (pozostałe mają tylko wersje stereo) - dotyczy to wersji BOX.
    Do Liteona jest bardzo fajny program LtnRPC - przydatny, jeśli masz płyty R1.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. polecam , mirkrup 29/05/04 12:50
    Pioneera ze szczeliną zamiast tacki.

    1. Czy napedy ze szczeliną , NimnuL-Redakcja 29/05/04 21:11
      nie ryzują płyt w żaden sposób?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. nie rysują , mirkrup 30/05/04 00:53
        korzystam wielokrotnie w samochodzie, a kumpel w swoim kompie ma właśnie ten model i jest bardzo z niego zadowolony.

  4. Mam kupionego na początku roku , sebtar 29/05/04 14:06
    Liteona i zapomniałem o nim - jest, działa, więc nie zwracam uwagi...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. toshibe , Zryty_Berecik 29/05/04 17:20
    nie musze muwic dlaczego
    mam od kilku ladnych miechów
    albo z rok
    i jest zajebist :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL