Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 21:22
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34

 Dzisiaj przeczytano
 40164 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Poprosze o wrazenia z gry Sacred :) , dynybol 2/06/04 11:10
Zastanawiam sie czy sie postarac o ta gierke. Slyszalem ze jest dla fanow Diablo jak znalazl :). Tak wiec poprosze o opinie na temat tej gry ludzi, ktorzy juz w nia grali (najlepiej w wersje pl).

Pozdrawiam.

Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
wiesz co znaczy rozumieć.

  1. Mam angielska wersje , XepeR 2/06/04 11:22
    i szczeze mowiac znudzila mi sie po 15 godzinach gry. Ale pewnie bede ja meczyl jeszcze bo ciekawy jestem co dalej :) Duzy plus za obszar gry bo mapa jest ogromna. Grafika 2D (calkiem ladna) i to tez na plus bo jakos 3D RPG mi nie pasi. No, postacie sa 3D. Ogolnie to taki hack'n'slash, chodzisz i zabijasz ciagle i to sie straaaasznie nudzi po jakims czasie. Chcesz wykonac quest na drugim koncu mapki i musisz sie przedzierac przez te hordy wrogow, zasnac mozna przy tym. Dobrze ze wprowadzili konie i portale bo dalbym sobie spokoj na dobre... Dla mnie 7-/10. Jak sie nudzisz to gra jak znalazl.
    Aha, jest niegrywalna w podstawowej wersji i trzeba ja "spaczowac" a i tak nadal bedzie pelno baboli...

    1. j.w. , Rand 2/06/04 14:48
      Kompletnie sie zgadzam :)

      Faster, faster! We're heading
      towards total disaster!

  2. nie mam nic do dodania , Xavier 2/06/04 12:18
    do diablo troche brakuje ale bardzo przyjemna. Dla mnie 7+/10

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

  3. dzieki , dynybol 2/06/04 15:37
    za info. Sciagam demo pl i w tedy pomysle co dalej :)

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

  4. a gdzie mozna pobrac demo pl ? , garnek 2/06/04 16:02
    dzieki z gory za link.

    1. na glownej , dynybol 2/06/04 16:05
      stronie masz niusa a tam link

      Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
      wiesz co znaczy rozumieć.

  5. wole Dungeon Siedge.... , Okota 2/06/04 23:02
    o wiele leprze od diabło...
    a pamietacie ta z samurajami? jak to sie nazywalo? bardzo ladnie malowane postacie i krajobraz i dosyc duza grywalnosc...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  6. komentarz , Keeper 3/06/04 01:46
    ja sie napisalem jak glupi juz o tej grze. zeby nie kopiowac calosci podam linka:

    http://www.justget.org/showthread.php?t=12713

    -------
    http://www.siemiany.info

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL