Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17377 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na Neo 640 Tepsa wprowadza limit 15-20 Gb ?!!! , Ramone 4/06/04 10:35
j.w.
Wiadomość z grupy alt.pl.neostrada.
Obawiam się, że może się to sprawdzić. Taki limit miał byc wprowadzony 2 lata temu ale sprawa ucichła, pewnie ze względu na techniczne trudności z egzekwowaniem tego przez Tepsę. No ale teraz to już nie jest większy problem, patrz limity na Neo Light. W związku z tym sam nie wiem czy nie przejść na Neo 128 - roczna umowa na Neo 640 kończy mi się w połowie lipca.
Nieciekawie też widzę w przypadku limitów przyszłość Neo dzielonej, hehe.

punks not red

  1. ehhhh... , Tummi 4/06/04 10:50
    ...podpisales umowe? Masz w umowie, ze limit jakis jest? Dziekuje.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Czytałeś umowę? - § 31 , Ramone 4/06/04 11:23
      j.w.
      1. O zmianach Regulaminu lub Cennika oraz terminach ich wprowadzenia TP informuje Klienta z 30-dniowym wyprzedzeniem. W ciągu 30 dni od takiego zawiadomienia Klient może wypowiedzieć świadczenie Usługi przez TP. W przypadku, gdy Klient nie wypowie świadczenia Usługi przez TP w okresie 30 dni od takiego zawiadomienia, nowy Regulamin lub Cennik wiąże Klienta od dnia następnego po upływie 30 dni od zawiadomienia Klienta o zmianie Regulaminu lub Cennika.

      punks not red

      1. i co - myslisz, ze pozwola , Tummi 4/06/04 13:44
        na to, aby klienci mieli prawo do odstapienia od umowy? nie w tej bajce.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. No i własnie o to mi chodzi , Ramone 4/06/04 15:43
          Wg. regulaminu powinienem przedłużyć roczną umowę na 30 dni przed końcem starej czyli w moim przypadku juz na początku tego miesiąca. A jeśli z tym limitem byłaby prawda mam nadzieję, że można będzie bez żadnych konsekwencji zerwać umowę i przejść na neo128.
          A swoją drogą od jakiegoś czasu "podejrzewałem" Tepsę o możliwość wrowadzenia limitów na NEO640 ilub droższej Usługi ale już bez limitów. No nic mam nadzieję, że to plotki ale może warto ściągać trochę intensywniej, patrz reklama Tepsy ze ściąganiem westernu (chyba) :)

          punks not red

          1. no i nic nie rozumiesz.... , Okota 5/06/04 11:00
            przedluz umowe a jak wprowadza limit - zmienia umowe i bedziesz mogl ja rozwiazac w ciagu 30 dni :)
            proste?

            Dyslektyka błąd nie pyka...
            RTS wszechczasów:
            Supreme Commander

            1. Nie no rozumiem, tylko jak Tepsę znam ... , Ramone 6/06/04 10:52
              jeśli faktycznie mieliby wprowadzić limity to może nie być z tym tak łatwo. No ale nie przesadzajmy mozliwe, że to tylko plota więc oczywiście przedłużam umowę.

              punks not red

  2. a świstak siedzi.... , d-a-x 4/06/04 10:51
    jw.

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. a świstak siedzi bo sreberka były kradzione :D , perek 4/06/04 11:01
      i to jest cała prawda o świstaku ;)

      Powered by Intel 286 ;-)

  3. dla mnie jeden kit ;) [ +podczepiam się na bezczela ;) ] , Chrisu 4/06/04 11:19
    i tak nie mogę sobie ząlozyc :(
    Ale jak już to powinno być tak że 20 GB a po przekroczeniu nie 640 kb a 128 , albo 160 kb - podobnie jak w "tych innych" [byle o 64 kb nie pomyśleli ;) ].
    Choć z drugiej storny czy oni nie myślą o konkurencji??

    P.S. Wie ktoś jak sie ma Netia?? I czy będą kontynuować wstrzymane inwestycje?? Bo koło mnie leży światłowód i się marnuje ;)...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  4. Juz dawno o tym była burza :) ALe wtedy jak miałem SDI to mnie to grzało , trol 4/06/04 11:32
    teraz mi nie jest do śmiechu ...

  5. Dodam jeszcze, że mowa o limitach była w cenniku Neo w czasie okresu testowego , Ramone 4/06/04 11:36
    tj. przed wejściem tej usługi i jakiś czas w czasie trwania. Potem informacja ta została usunięta.

    punks not red

  6. bzdury... , Skyp 4/06/04 11:51
    no limit w neostradzie wynika z tworzenia produktow dla grup docelowych o zrozniocowanych potrzebach... wtedy sesownosc istnienia neostrady 512 bylaby mocno watpliwa.. chyba ze wprowdzilby stale ip.. lub cos innego rekompensujacego potencjalne straty.

    Skyp

  7. no coz , kubazzz 4/06/04 14:18
    zostaje Dialog/Netia ...

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL