Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 20805 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LINUX] Mandrake 9.1 + jakis dobry player ktory odtw. napisy , Grza 4/06/04 13:59
Witam, mozecie cos dobrego polecic? sciagnalem mplayer'a a konkretnie:

MPlayer-1.0pre4.tar.bz2
MPlayer-0.92.1.tar.bz2

I ze tak powiem... niedziala
Jak widac jestem zielony w temacie wiec prosze o wyrozumialosc.

  1. A co jesteś takim zacofańcem jak są lepsze , j23 4/06/04 14:08
    9.2 czy 10? Zresztą mniejsza z tym. We wszystkich jedziesz na to samo kopyto: udajesz się na http://plf.zarb.org/ gdzie jest masę softu na Mandarynkę uznanego w USA za nielegalne (mplayery, dekodery DVD, edonkeye, kodeki windy itp.). Najlepiej nie ściągaj paczek bezpośrednio, tylko na podanej tam stronie do easy urpmi skonfiguruj menadżera oprogramowania. Potem otwierasz menadżera, dajesz zainstaluj pakiety, wpisujesz mplayer i komp sam ściąga i instaluje z sieci co potrzebuje. 100% pewności że działą-sprawdzone! Xine też chodzi z napisami, ale wyłącznie jak się go "ręcznie" odpali z konsoli z odpowiednimi ustawieniami.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. heh ;) , Grza 4/06/04 15:30
      naturalnie sciagam 10.0 official mam cd2 oraz cd3, natomiast cd1 46% i leci z zawrotna predkoscia 3KB/s :P dzieki za linka :)

  2. mplayer roox! , gorky 4/06/04 17:54
    ale moze podalbys wiecej szczegolow: jak nie dziala, dlaczego, itp...

    Zeby cie pocieszyc, to powiem ci, ze z mplayerem walczylem 3 dni zanim zaczal dzialac tak jak chcialem, a troche sie linuksem zajmuje :)

  3. chyba sobie odpuszcze , Grza 4/06/04 19:27
    i poczekam az sie dociagnie 10.0 wtedy zaczne wojowac :]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL