Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18115 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komputer nagle spowolnil, wysokie uzycie procesora przez proces explerer.exe , dawidy 4/06/04 18:55
Chodzi o komputer kolegi, ktorego nawet nie widze teraz. System ma swiezutki (WinXP), niedawno zainstalowane Neo. Wszystko bylo ok, az nagle windows mu sie strasznie dlugo wlacza i podczas pracy procesor jest mocno obciazony przez proces explorer.exe. Winodws byl instalowany kilka dni temu, raczej nie jest zasmiecony, antywir nic nie pokazuje, nic podejrzanego sie tez nie uruchamia przy starcie.
Co to moze byc?

102594

  1. Miłaem to samo, instalacja windowsa 2 tygodnie chodził i nagle moł , Emios 4/06/04 20:58
    Reinstallacja i znowu to samo zaden antywirus nic nie widział.Usunołem wszystkie partycje, dwa tygodnie i to samo, k***** szlak mnie trafiał explorer.exe czasami uzywał 99% mocy proca. Jak sie okazło za pozno instalowałem antywirusa. Radze zrobic reinstal, wgraz ster i dobrego antywirusa (NOD32), system od miesiaca chodzi jak :)))))).

    Pozdrawim

  2. a ja polecam , gorky 4/06/04 22:27
    ARCHIWUM do ciezkiej cholery!

    i wklepanie w wyszukiwarke hasla sasser

    1. yeap, , Tummi 4/06/04 22:48
      tak to jest jak sie nie update'uje sysa :P

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    2. to nie sasser! , dawidy 4/06/04 23:46
      zanim przed polaczeniem sie z netem zostal zalepiony wszelkimi niezbednymi latkami, w tym rowniez na sassera

      102594

      1. dabber? , Tummi 5/06/04 00:03
        update'ow do winxp jest ponad 50mb - napewno wszystkie sa?

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL