 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31713 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Klient eDonkey2000 odłącza się od sieci ed2k... , pachura 6/06/04 10:53 Cześć,
Używam programu eDonkey2000. Pierwsze dwie ikonki na toolbarze pokazują status podłączenia do sieci: Overnet (pierwsza z lewej) i eDonkey2000 (druga).
Problem w tym że jak zostawię komputer żeby ściągał coś przez nockę, to często nad ranem ikonka eDonkey2000 jest czerwona (klient odłączony od sieci).
Czy to źle?
Czy można temu zapobiec? Żeby jakoś sam się reconnectował?
A może zmienić klienta na ... ?
Dzięki!- jak jest odłączony to źle , martinezz 6/06/04 11:17
jest taka opcja:
-options/server/reconnect on loss - sprawdz czy masz zaznaczone
Co jakiś czas uaktualniaj listę serverów, najlepiej stąd: http://ed2k.2x4u.de/index.htmlvaio fz11l - zmienic klienta na Overnet , Darek K. 6/06/04 14:23
...Everything that has a beginning has an end |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|