Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 31720 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bardzo dziwne zachowanie WIN 2K wszystko sie sypie , alkatraz 6/06/04 11:19
Windows 2000prof. po zainstalowaniu chodzi pięknie. Chę zainstalować SP3 lub 4 i zaraz potem pojawia się seria błędów : svchost wywala się co kilka sekund, poczta otwierana przez IE przestaje działać. Po zainstalowaniu IE 6 jeszcze więcej problemów. GG przestaje się ładować, system wywala komunikat, że gg.exe wygenerowało błąd, nawet Dr. Watson się wywala przy chęci zamknięcia proesu. Nie wiem co robić. Kilka razy stawiałem już system - wciąż te same problemy. Na gołym systemie wszystko jest ok, ale przecież nawet łaty na blasera nie ma wtedy, nie mówiąc już o innych łatach. Pomóżcie, doradźcie coś proszę. XP nie wchodzi w grę - komp za wolny, poza tym tylko WIN 2K mam tu oryginalny.

  1. hmmmmm !!! , rafl 6/06/04 11:43
    sprubój po instalce od podstaw zrobić taki reinstal systemowy to zapewne związane jest z nie doinstalowanymi składnikami sprzętowymi u kumpla tak było zrobił reinstal i działa ok !!

  2. od razu po instalacji systemu , masza 6/06/04 13:24
    Przy WYLACZONYM internecie...

    1. doinstaluj service pack (czyli tylko SP4 w twoim przypadku)
    2. Doinstaluj latyt na blastera sassera itp.
    3. stery urzadzenia itp.
    no musi dzialac...

    ew. sprobuj sobie zintegrować instalację windows razem ze servie packiem (www.cdrinfo.pl - gdzies w artykułach)

    Pozdrowionka !!!

    1. moze jeszcze przed tym wsyztskim najpierw , masza 6/06/04 13:26
      pociągnij IE6, a pozniej powyzsze punkty...

      Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL