Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39411 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z otwarciem folderu. , k0rdziu 6/06/04 15:07
Po skasowaniu sterownikow Nvidii pojawil mi sie problem z otwieraniem katalogow. Kiedy klikne 2 razy na folder aby mi sie otworzyl, wyskakuje mi okienko w ktorym wybieram sobie jakim programem chce go uruchomic. Katalog jednek moge otworzyc, ale musze wybrac z listy (naciskam prawy przycisk myszky) otwórz który nie jest juz tak pogrubiony. Chcialbym usunac jeden z tych otworz, ale nie moge znalesc tego wpisu w rejestrze. pomoze ktos ??

  1. Też miałem takie zjawisko kiedyś ale w moim przypadku pomógł restart kompa :( , trol 6/06/04 15:29
    123

  2. niestety tutaj reset nie pomaga :/ , k0rdziu 6/06/04 15:56
    niestety tutaj reset nie pomaga :/

  3. Hmmm... , DJopek 6/06/04 16:13
    Może w opcjach folderu > Typy plików i tam zobacz jakie akcje są przypisane folderom...

  4. to tez juz sprawdzalem... , k0rdziu 6/06/04 16:24
    to tez juz sprawdzalem.. bawilem sie tym, ale nic nie dalo... :/ daljej jest to samo.. :/

  5. chyba wiem.. , Adamusss 6/06/04 16:54
    ..jak Ci pomoc.. daj maila , cos Ci podesle . . .

    1. A może jakieś info, żeby można byłoby w przyszłoszci odsyłać do Archiwum? , Hiper 8/06/04 16:41
      Więcej odpowiedzi w odpowiedzi :-)

      Szukam pracy jako informatyk (we
      Wrocq).

      1. hmm.. , Adamusss 9/06/04 00:30
        .. a kto powiedzial ze to bylo w archiwum ? :D
        ..po prostu sam mialem kiedys podobny problem..troche sie pobawilem w rejestrze i udalo sie :)
        ..a k0rdziowi chcialem podrzucic plik rejestru naprawiajacy ten blad :) ..plik rejestru wlasnej produkcji ;D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL